Jak ušetřit

Jak tisknout levněji? Přejděte na kompatibilní náplně!

Tisknete a kopírujete o sto šest? Přitom pozorujete, že vás originální náplně stojí spoustu peněz? Jenomže co s tím? S přihlédnutím k pořizovacím cenám nových tiskáren je cena originálních tonerů a cartridgí paradoxně velmi vysoká. Naštěstí se nabízí řešení v podobě kompatibilních komponentů, díky kterým můžete ušetřit nemalou částku. Podrobnosti se dočtete v následujících řádcích.

Co jsou kompatibilní tonery?

Co si představit pod přízviskem „kompatibilní“? Označuje schopnost pracovat dohromady. Kompatibilní tonery a cartridge nejsou originální. Nepochází od výrobce tiskárny, ani od oficiálního distributora. Přesto si s nimi tiskárny rozumí. Ceny kompatibilních neboli alternativních komponentů jsou oproti originálům poloviční až třetinové. 

Ptáte se, v čem je háček? Kompatibilní tonery a cartridge jsou velmi levné, tak proč je nepoužívá každý? Potíž je v tom, že zdaleka ne každý výrobce nabízí očekávanou kvalitu. Výrobci originálních tonerů a cartridgí dokonce tvrdí, že kompatibilní komponenty snižují životnost tiskárny.

Pravda je někde uprostřed. Sortiment kompatibilních tonerů a cartridgí je neuvěřitelně široký a v praxi záleží, od kterého dodavatele nakupujete. Kvalita některých výrobků je srovnatelná s originály, a to i v případě barevného fototisku. Snížení životnosti tiskárny také nehrozí a v případě častého tisku vám levné tonery ušetří spoustu peněz.

Kde seženete levné a zároveň kvalitní tonery?

K renomovaným prodejcům tonerů a cartridgí patří internetový obchod tonerdeopot.cz. Nabízí tonery a cartridge pro zařízení všech známých značek. V nabídce najdete kvalitní tonery Canon, Brother, Lexmark, Epson, OKI, Sharp a mnoha dalších značek.

Toner Depot garantuje vysokou kvalitu náplní za výrazně nižší cenu oproti originálům. Zboží má skladem a odesílá obratem. O svou tiskárnu se bát nemusíte – náplně životnost nesnižují. A kdyby k něčemu náhodou došlo, prodejce vám škodu nahradí v plné výši.

2 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Ja kupuji tedy jen originalni tonery. Vetsinou tedy objednaam z dobreho eshopu mam jiz zkusenosti s nimi. 🙂

    • Ja zase objednavam spise ty kompatibilni tonery a nevidim v tom problem. taky mam jiz vyzkouseny eshop z ktereho objednavam. jiz dva roky s nimi mam super zkusenost, je to tonerhaus