Půjčky a úvěry

Půjčka od soukromé osoby – ihned!

Potřebujete si půjčit peníze, ale máte strach, že v bance nebo u renomované společnosti „narazíte“ na problém kvůli nízké bonitě či záznamu v registru dlužníků? Máme pro vás dobrou zprávu. Existuje způsob, jak získat potřebnou částku i bez banky / nebankovní společnosti, jakožto prostředníka. Řešení se nazývá půjčka od soukromé osoby a můžete po něm sáhnout ihned. Zajímá vás, jaké jsou vaše možnosti?

V prvé řadě se můžete porozhlédnout v rámci inzerce půjček, nicméně hrozí riziko, že narazíte na podvodníka nebo lichváře. Stvrdíte-li podpisem smlouvu, kterou si důkladně neprostudujete, hrozí, že nakonec splatíte mnohem vyšší částku (můžete např. přehlédnout vysoké sankční poplatky apod.). Mnohem bezpečnější jsou takzvané P2P půjčky.

Co je to P2P půjčka?

P2P (peer to peer) půjčka je v půjčka od soukromé osoby, o kterou můžete požádat prostřednictvím internetových aukčních platforem jako je Bankerat.cz nebo Loanis.cz.

Tyto platformy fungují na principu aukce. Vy, jakožto žadatel o půjčku, zadáte požadovanou částku a maximální úrokovou sazbu, kterou jste ochotni akceptovat. Poté vyčkáte, až vám investoři (soukromé osoby) zašlou své nabídky a vyberete si tu, která je nejvýhodnější. Pokud vás tento způsob půjčování zaujal, přečtěte si komplexní charakteristiku P2P půjčky.

P2P půjčky jsou stále populárnější a výše zmíněné služby již využili tisíce lidí.

Chcete-li se dozvědět další informace, přečtěte si:

Případně rovnou přejděte na www.bankerat.cz či www.loanis.cz a prostudujte si podmínky půjčování přímo na webových stránkách. Jde o mnohem bezpečnější způsob půjčování než klasické půjčky od soukromých investorů.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.