Jak ušetřit

Proč se trápit s daňovým přiznáním v cizím jazyce?

Daňová legislativa v České republice je složitá sama o sobě, natož v cizím jazyce. Pokud pracujete v Německu, Rakousku nebo Holandsku a odvádíte tam daně, je velmi pravděpodobné, že máte nárok na vrácení přeplatku. V průměru se jedná o 1210 EUR, ale ve vašem případě to může být mnohem více.

Vyplnění daňového přiznání v cizím jazyce a podle cizích zákonů je ale složitý a zdlouhavý proces, který může vést k chybám a ztrátě peněz. Navíc musíte v daném termínu podat daňové přiznání v zemi, kde pracujete, a v České republice. To je další administrativa a stres navíc.

S TJ-Legal se zbavíte starostí s daňovým přiznáním v zahraničí.

TJ-Legal je jedničkou ve zpracování daňových přiznání pro Čechy pracující v zahraničí. Firma má více než 13 let zkušeností a pomohla více než 100 000 klientům získat zpět jejich přeplatek na daních. Vyřeší pro vás například:

Proč si vybrat TJ-Legal?

Získáte zpět maximum peněz. TJ-Legal má tým specialistů na daně, kteří se neustále vzdělávají a sledují legislativní změny, aby klientům zaručili maximální výši vráceného přeplatku.

Vše online. S TJ-Legal se vyřízení daňového přiznání obejde bez nutnosti chodit na úřady. Komunikace probíhá v češtině a klienti obdrží podrobný návod, jak postupovat.
Spolehlivost a jistota. TJ-Legal je spolehlivá a důvěryhodná firma s 13 lety zkušeností na trhu. Je pojištěna proti profesní odpovědnosti a služby jsou transparentní a férové.

Minimalizujete administrativu. TJ-Legal za vás zajistí potvrzení od českých úřadů (Potvrzení EU/EWR (EU/EHP) – Formulář E9) a v případě chybějících podkladů je pro vás vyžádá od zaměstnavatelů. Vše za vás pošle na příslušné úřady.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.