Nebankovní půjčky Recenze půjček

Ammado půjčky – recenze

V poslední době se množí dotazy ohledně Ammado půjčky a proto jsme se vám rozhodli pomoct v rámci objektivní recenze. Ammado půjčky se údajně těší velké oblibě na Slovensku, což potvrzuje anketa na www.recenziepozicek.eu. Objektivitu ankety bohužel nelze ověřit. Poskytovatel slibuje půjčky skutečně pro každého – opravdu tomu tak je?

Kdo stojí za Ammado půjčky?

Na úvod recenze podotýkáme, že jsme nedopátrali, kdo přesně za webovou prezentací stojí. Chybí zde jakékoliv kontaktní údaje a jediným vodítkem je adresa Nademlejnská 57, Praha 190 00. Na slovenských webových stránkách však nechybí IČO a iniciály D.G. Dle živnostenského rejstříku by se mělo jednat o jistou Dagmar Grulichovou. Zda provozuje také český web www.ammadopujcky.cz, se nám ale zjistit nepodařilo.

Netvrdíme, že jde o podvod, nicméně provozovatel by měl zvážit doplnění údajů a zvýšit tím celkovou serióznost webu.

Kolik si můžete půjčit?

Další nesrovnalost Ammado půjčky najdete při pohledu na informace přímo na webu. Dle informací se výše půjčky pohybuje od 5 000 do 400 000 Kč, ale v nezávazné žádosti o půjčku je na výběr široké spektrum částek od 10 000 Kč do 1 500 000 Kč.

Na druhou stranu se zdá, že nejde o úvěrového predátora, protože ve formuláři nechybí dotaz na výši měsíčních příjmů. Možná, že Ammado nakonec poskytuje půjčky zodpovědně.

Další parametry půjčky

Poskytovatel uvádí, že nabízí půjčky pro každého a nevyžaduje poplatky za zprostředkování, ani ručení nemovitostí. Je tedy zřejmé, že vyžaduje potvrzení o příjmu, neboť žádná solidní nebankovní společnost neposkytuje půjčky v řádech desítek až stovek tisíc korun nebonitním klientům.

Výše ročního úvěru začíná na 9,8 %, výši splátky si zvolíte sami a nabízí se možnost odkladu až 4 splátek. Doba splatnosti se pohybuje od 12 do 84 měsíců.

Kdo může o Ammado půjčky zažádat?

Půjčky jsou určeny pro zaměstnance, živnostníky, důchodce a osoby na mateřské nebo rodičovské dovolené. Nárok má tedy každý s adekvátním příjmem.

Ammado nabízí také amortizační půjčky

V přehledu novinek najdete tzv. amortizační půjčku, tedy půjčky s pevnou splátkou. V průběhu splácení se měsíční splátka nezvýší a to ani v případě prodlení splácení. Dle Ammado jde o nejvýhodnější půjčku na trhu, což nelze (s ohledem na nedostatek informací) potvrdit, ani vyvrátit.

Jsou Ammado půjčky podvod?

Na závěr recenze odpovíme na nejčastější dotaz – jsou Ammado půjčky podvod, nebo ne?

V několika internetových diskuzích jsme objevili zajímavé komentáře. Lidé, kteří již o Ammado půjčky zažádali, obdrželi nabídky od jiných nebankovních společností (např. Cofidis, Home Credit nebo Profi Credit). Naše resumé proto zní, že Ammado půjčky nejsou podvod, ale přesto nejde ani o nebankovní společnost, která by poskytovala klientům vlastní kapitál. Jedná se o zprostředkovatele půjček od známých (naštěstí renomovaných) nebankovních společností.

Pokud se nám provozovatel webu www.ammado.cz ozve a uvede věci na pravou míru, rádi recenzi upravíme.

7 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.