Osobní finance

Rychlá půjčka vám splní sen o vlastním bydlení!

Sháníte vlastní bydlení? A financování vyřešené máte? Pokud ne, máme pro vás řešení!

Jak najít byt v Praze? Tuto otázku si každý den pokládá stále větší počet lidí. Těch, kteří žijí v podnájmu a zvažují založení rodiny, tedy určitě. A jejich vyhlídky v mnoha případech nemusí vypadat zrovna růžově. Ceny nemovitostí jsou vysoké, jistota stálého a k tomu dobře placeného zaměstnání nevelká. To však neznamená, že by se svého snu o vlastním bydlení měli vzdát. Tak tomu vůbec není! Jen to musí vzít za správný konec.

Specifikujte své požadavky

V první řadě si specifikujte své požadavky. Tedy zmapujte terén a odpovězte na několik hlavních otázek týkajících se vaší vysněné lokality, velikosti a stavu nemovitosti a financí. Těmi doporučujeme začít. Už jen proto, že na nich do jisté míry záleží i výběr lokality a velikosti bytu, který se, dopadne-li všechno tak, jak má, stane vaším domovem.

Buďte na pozoru před nebankovními institucemi!

Cest k vlastnímu bydlení vede hned několik. Méně i více trnitých. Velmi trnitou cestu, na níž můžete přijít k nemalé úhoně, jednoznačně představují některé nebankovní půjčky. Sliby jejich poskytovatelů většinou zní lákavě. Peníze do pár minut bez prokázání příjmu. Ovšem za jakou cenu! Velmi dobře si prostudujte obchodní podmínky, výši úroků a RPSN. A do detailu se seznamte se sankcemi, které vám hrozí v případě opožděné platby. Ty nebývají zrovna nízké a spoustu lidí již uvrhly do dluhové pasti.

Modré pyramidě můžete věřit

Chcete rozšířit jejich řady? Zřejmě nikoliv. V tom případě se obraťte na renomovanou bankovní instituci, která vám nejenže nabídne úvěr či půjčku za výhodných podmínek, ale především vás nenechá spadnout na dno, když se dostanete do platebních problémů. Jednou z těchto institucí rozhodně je již v titulku tohoto článku avizovaná Modrá pyramida, jedna z vůbec nejvíce seriózních bankovních institucí na trhu. S dlouhou tradicí a skvělými referencemi. A se širokou škálou produktů, jejichž prostřednictvím se váš sen o vlastním bydlení promění v realitu.

Nejenom stavební spoření

Modrou pyramidu možná máte spojenou s výhodným a především státem dotovaným stavebním spořením. Její portfolio je však mnohem širší. Spolu se stavebním spořením nabízí také výhodné úvěry se širokými možnostmi využití včetně rekonstrukcí a vybavení domácnosti.

800 tisíc za 5279 korun měsíčně? Ano, je to možné!

Vaší pozornosti by neměl uniknout produkt s názvem Rychloúvěr, je to rychlá půjčka na bydlení. V jejím rámci můžete bez zajištění možnost zažádat až o 800 000 korun. S úrokovou sazbou nepřevyšující pět procent a dobou splatnosti až dvacet let. Kalkulačka na stránkách Modré pyramidy mi výši splátek po zadání těchto parametrů měsíční splátku vypočítala na 5279 korun měsíčně. Půjčit si však můžete i nižší částku s kratší dobou splatnosti. Tu si každopádně volíte sami.

Nestřílejte od boku

Nevíte, kolik si půjčit? Určení konkrétní částky, již si vámi plánovaná rekonstrukce vyžádá, může být obtížné. Střílet od boku se ale nevyplácí. Je více než pravděpodobné, že se vaše představy budou míjet s realitou. Především rozpočet na rekonstrukci bytového jádra si proto nechte vypracovat odborníkem ideálně ze stavební firmy, která ji bude realizovat. S ním budete mít jistotu, že vámi vypůjčený obnos bude dostatečný a pokryje vše, co pokrýt má.

Aby se vám dobře bydlelo

Co říci na závěr? Snad jen to, že Modré pyramidě skutečně záleží na tom, aby se lidem dobře bydlelo. Aby se rozhodovali moudře, svůj výběr neuspěchali, ale také, aby za své bydlení či rekonstrukci zaplatili adekvátní cenu. Tedy nepřemrštěnou.

Buďte v obraze

Úskalí, která na ně jinými slovy číhají, bohužel není málo. A Modrá pyramida se na ně své klienty snaží upozorňovat. V sekci magazín na stránkách Modré pyramidy tak najdete odborníky zpracované odpovědi na otázky typu, jak sepsat nájemní smlouvu, sestavit rozpočet na rekonstrukci či, a to se dostáváme k začátku tohoto článku, jak najít byt v Praze. Ty vás přinejmenším dostanou do obrazu. Tak hodně štěstí.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.