Nebankovní půjčky Recenze půjček

Loanis.cz – recenze zprostředkovatele P2P půjček

Chcete si půjčit bez asistence banky nebo nebankovní společnosti, ale obáváte se lichvářů a podvodníků? Anebo si naopak vydělat zajímavé peníze tím, že půjčíte své volné finanční prostředky lidem, kteří to potřebují? V tom případě vyzkoušejte půjčky od soukromých osob neboli P2P půjčky. Představíme vám společnost Loanis Investment a.s., která provozuje portál Loanis.cz. Právě zde si můžete půjčit od ostatních lidí, případně jim půjčit své vlastní peníze.

Jak Loanis.cz funguje?

Portál nabízí příležitosti pro dvě skupiny lidí. V prvé řadě pro ty, kteří si chtějí půjčit a v řadě druhé pro ty, kteří chtějí půjčit ostatním.

Informace pro ty, kteří si chtějí půjčit peníze:

Loanis.cz nabízí pět základních typů půjček ve výši až 700 000 Kč na dobu až 7 let. Můžete si vybrat mezi těmito variantami:

Půjčka na cokoliv do 10 000 Kč

 • bez doložení příjmů
 • bez kontroly registrů
 • doba splatnosti až 12 měsíců
 • úroková sazba od 40 % p.a. do 80 % p.a.

Půjčka na cokoliv do 50 000 Kč

 • bez doložení příjmů
 • doba splatnosti až 24 měsíců
 • úroková sazba od 35 % do 80 % p.a.

Půjčka na cokoliv do 100 000 Kč

 • doba splatnosti až 36 měsíců
 • úroková sazba od 30 % p. a. do 60 % p.a.
 • nutnost doložit příjem

Půjčka na cokoliv do 400 000 Kč

 • doba splatnosti až 48 měsíců
 • úroková sazba od 12 % p.a. do 50 % p.a.
 • nutnost doložit příjem

Půjčka na cokoliv do 700 000 Kč

 • doba splatnosti až 7 let
 • úroková sazba od 10 % p.a. do 30 % p.a.
 • zástavní právo k nemovitosti

Rozhodnete-li se zažádat o půjčku přes Loanis.cz, musíte ze bezplatně registrovat (nezapomeňte zvolit typ registrace „Chci půjčit“). Po zaslání údajů dojde k rychlému ověření vašeho telefonního čísla a e-mailu a poté dostanete přístup ke svému profilu.

V profilu vystavíte aukci, tedy poptávku po půjčce. Specifikujete své požadavky a pak už jen počkáte, až se vám objeví nabídky od potenciálních věřitelů. Vy si vyberete tu, kterou považujete za nejvýhodnější.

Vystavení aukce je zdarma a nebudete platit žádné zbytečné poplatky předem. Sami zvolíte, ke kterému dni chcete splácet a rozhodnete-li se půjčku splatit předčasně, nemusíte se bát jakékoliv sankce. Současně můžete mít vystavenou pouze jednu akci a o další zažádáte až v momentě, kdy splatíte 50 % současného úvěru. To neplatí pro dlužníky, kteří využívají úvěr zajištěný nemovitostí. Ti mohou zároveň vystavit více aukcí.

Informace pro ty, kteří si chtějí vydělat půjčováním peněz

Portál Loanis.cz nabízí skvělou příležitost pro každého, kdo chce vydělat půjčováním vlastních peněz. Máte-li volné prostředky, které nehodláte v dohledné době použít, využijte atraktivní nabídku, v rámci které lze zhodnotit peníze mnohem efektivněji než na spořícím účtu. Výnos se pohybuje mezi 14 – 40 % p.a. (za rok) a závisí na míře rizika.

Aktuálně můžete investovat do úvěrů od 30 000 Kč až 250 000 Kč. Minimální výše investice na jeden subjekt je 10 000 Kč, maximální výše je 250 000 Kč.

Budou vaše peníze v bezpečí?

Loanis.cz žadatele o půjčku prověřuje a minimalizuje tím riziko nesplácení. U částek do 50 000 Kč vyžaduje potvrzení o výši příjmu za tříměsíční období zpětně. Doložení probíhá formou nahlédnutí do výpisu z bankovního účtu. U částek nad 51 000 Kč vyžaduje potvrzení vystavené zaměstnavatelem, případně daňové přiznání, důkaz o výměře důchodu apod. Zároveň prověřuje také výpis z registru dlužníků a to z registrů od CBCB, a.s. a CNCB, z.s.p.o.

Investici do půjček si můžete vyzkoušet např. na menším obnosu.

Jak investovat do půjček – krok po kroku

 1. zaregistrujete se a přihlásíte do svého uživatelského profilu
 2. na stránce s aktuálními žádostmi o půjčku zvolíte aukci, která vám vyhovuje
 3. učiníte nabídku (nemusíte nabízet celou požadovanou částku)
 4. pokud žadatel o úvěr nabídku přijme, administrátor zašle žadateli smlouvu a prověří jeho bonitu a platební morálku
 5. podepíšete dokumentaci, kterou vám zašle administrátor

Výhodou aukce půjček je skutečnost, že nebudete muset řešit jakoukoliv administrativu. Loanis.cz se postará o vše potřebné a v případě potřeby vám poskytne také právní poradenství zdarma.

O společnosti Loanis Investment a.s.

Společnost Loanis Investment a.s. je ryze česká společnost s jasnou strukturou a vedením. Od 19.9.2013 je zapsána jako poskytovatel platebních služeb malého rozsahu u České národní banky. ČNB každý měsíc přísně kontroluje objemy transakcí prostředků, které společnosti Loanis Investment a.s. svěří věřitelé. Další informace najdete na www.loanis.cz.

Štítky

3 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 • No já sám za sebe můžu doporučit bankerat, kde mi půjčily už potřetí ač mám záznamy v registrech a nízký příjem. Je to ale na směnku od soukromých investorů. Když Vám ale jinde nepůjčí, tady máte jistotu, že do dvou týdnů máte peníze. Zde je odkaz kdyby to někomu pomohlo budu jen rád: https://goo.gl/D8jN2k