Nebankovní půjčky Recenze půjček

Jste v registru? Nevadí, půjčku získáte i zástavou vozidla!

Dostali jste se do svízelné finanční situace, kterou nemůžete řešit půjčkou v bance? Nechcete-li se zároveň vydávat napospas nedůvěryhodným nebankovním společnostem, můžete zastavit vozidlo. Některé autozastavárny nabízí poměrně výhodné půjčky bez prověřování příjmů a registrů. Na koho byste se měli obrátit a jak velký obnos získáte?

Zastavuz nabízí řešení pro každého

Z finančních problémů vám může pomoct také vhodně zvolená nebankovní půjčka. Ale která autozastavárna nabízí bezproblémové jednání a dostatečně vysokou částku? Najít solidní firmu sice není úplně snadné, ale na druhou stranu ani nemožné. Za zmínku stojí například společnost Zastavuz s.r.o., která má pro zájemce hned dva typy zástavy. V případě „Money & Store“ vaše auto zůstane v bezpečí na hlídaném parkovišti. Anebo zvolíte „Money & Drive“ a budete ho moct i nadále využívat.

Půjčka bez registru hned je koncipována s ohledem na snadné a rychlé vyřízení. Neztratíte více času, než je nezbytně nutné. Vše je naprosto transparentní, nevzniknou vám žádné další závazky – ručíte pouze automobilem.

Pro kterou variantu se rozhodnout?

Zástava vozidla formou Money & Store zahrnuje parkování na hlídaném parkovišti s all-in pojištěním. S vozidlem můžete odjet v momentě, kdy doplatíte dlužnou částku. Tato varianta je vhodná pro každého, kdo se bez automobilu obejde a vyžaduje výhodnější úroky a větší flexibilitu. Dobu splatnosti si zvolíte dle aktuální potřeby.

Pokud automobil potřebujete, využijte nabídku Money & Drive. Půjčka sice není tak výhodná jako Money & Store, ale na druhou stranu budete mít vozidlo k dispozici.

Zastavárna Zastavuz vyplácí až 80 % odhadní ceny automobilu. Ručit můžete také motorkou nebo jiným dopravním prostředkem. Vyřízení trvá zhruba půl hodiny a peníze dostanete v hotovosti. Další informace najdete na webu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.