Nebankovní půjčky Recenze půjček

Recenze: AB půjčky bez doložení příjmu

Máte železnou rezervu, na kterou sáhnete vždy, když vám před výplatou „teče do bot“? Pokud se svými penězi vycházíte jen tak tak, nejste sami. Většina Čechů nemá žádné prostředky bokem a v případě nečekaných výdajů sahá po rychlé půjčce. Nebankovní trh pružně reaguje na potřeby klientů a v současné době nabízí bohaté možnosti téměř pro každého. Potřebujete-li si půjčit pár tisíc korun, můžete je mít k dispozici velmi rychle. Dejte si však dobrý pozor na to, u koho si mikroúvěr vyřídíte. K bezpečným produktům patří AB půjčky od I.B.G. Money Czech s.r.o.

Žádejte o půjčku přímo u renomovaného poskytovatele

Finanční instituce I.B.G. Money Czech je přímý poskytovatel půjček, který je registrován u Finančního arbitra. Na webové prezentaci, kde si lze o půjčku zažádat online, najdete veškerou smluvní dokumentaci. Poskytovatel dbá na transparentní transakci a vychází zájemcům vstříc.

Pro koho je půjčka bez doložení příjmu vhodná?

Půjčka bez doložení příjmu představuje ideální řešení pro každého, kdo se čas od času dostane do menších finančních problémů. Nemáte-li k dispozici kreditní kartu nebo kontokorent, mohly by se vám AB půjčky hodit. Poskytovatel nevyžaduje doložení výše příjmu, což významně urychluje vyřízení půjčky.

Parametry půjčky v kostce

Podobně jako běžné půjčky před výplatou je pro AB půjčky typický menší úvěrový rámec. Půjčit si však můžete podstatně vyšší částku než u většiny konkurenčních poskytovatelů. Hned napoprvé od 5 000 Kč do 25 000 Kč, a to na dobu od 20 dní do 2 let. V době splatnosti tkví největší rozdíl oproti běžným půjčkám do výplaty. I.B.G. Money Czech dává možnost rozložení splátek na delší období.

Chcete-li se o půjčce bez doložení příjmu dozvědět další informace, pokračujte na www.pujcka-bez.cz. Nechte si vypracovat kalkulaci na míru a získejte finanční injekci, která vám opravdu pomůže.

3 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.