Nebankovní půjčky Recenze půjček

Kouzelná půjčka – recenze

Potřebujete rychlou finanční injekci od spolehlivé nebankovní společnosti a nemůžete se rozhodnout, po které z rychlých online půjček sáhnete? Vaše dilema by mohla vyřešit Kouzelná půjčka, kterou poskytuje společnost Kouzelná půjčka s.r.o. (Biskupský dvůr 2095/8
, 11000 Praha, Nové Město). Dnešní recenze obsahuje všechny důležité informace, které byste před požádáním měli vědět.

Základní parametry

  • výše půjčky pro nové klienty: 1000 Kč až 10 000 Kč
  • doba splatnosti: 1 až 30 dní
  • úroková sazba: 0,990 % p.d. (za den)
  • RPSN: závisí na výši půjčky a době splatnosti

Nabídka od společnosti KOUZELNÁ PŮJČKA s.r.o. na nás udělala dojem vysokou „první“ půjčkou, která není pro tento segment pravidlem. U většiny konkurenčních nebankovních společností se naopak setkáte s mnohem nižší částkou. V rámci kouzelné půjčky si můžete napoprvé půjčit až 10 000 Kč a v případě dostatečné bonity pak později až 50 000 Kč.

Doba splatnosti je standardní, ale v případě problémů s úhradou vám věřitel lhůtu prodlouží (pozor, za poplatek) až od 30 dní.

Za jak dlouho můžete mít peníze?

Věřitel vsadil na investice do propracovaného a velmi bezpečného software, který proces vyřízení půjčky výrazně urychluje. Vyjádření k vaší žádosti obdržíte do hodiny a pokud splníte všechna stanovená kritéria, můžete počítat s okamžitou úhradou požadované částky na váš účet. Vzhledem k tomu, že poskytovatel disponuje účty u téměř všech českých bank, připíše se vám částka do několika minut.

Může si půjčit každý?

Kouzelná půjčka není pro každého. Věřitel ctí etický kodex zodpovědného půjčování a půjčuje jen klientům, u kterých nehrozí problémy se splácením. Na půjčku mají nárok pouze dostatečně bonitní klienti, na které se nevztahuje exekuce nebo návrh na insolvenci.

Závěrečné hodnocení

Z recenze kouzelné půjčky je patrné, že jde o kvalitní nebankovní produkt, který konkurenční rychlé online půjčky v lecčems předčí. Chválíme věřitele za jeho zodpovědný přístup, ale také za transparentnost a možnost bleskového vyřízení. Pro klienty jsou připraveny také zajímavé soutěže a bonusy. Momenálně jde o částku 1 000 Kč, kterou vyhrává každý pětistý klient a částku 5 000 Kč pro každého tisícího klienta.

Veškeré smluvní podmínky najdete na webových stránkách www.kouzelnapujcka.cz.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.