Konsolidace Recenze půjček

Konsolidace půjček Air Bank

Více půjček a úvěrů znamená větší celkovou měsíční splátku a poplatky, ale také spoustu starostí navíc. Pokud jste se uvrtali do několika závazků, které nestačíte splácet, předejděte situaci, kdy vám splátky přerostou přes hlavu a konsolidujte je. Ještě jste o konsolidaci neslyšeli? Jde o vyplacení stávajících finančních závazků novou půjčkou, která vede k nižší měsíční splátce, prodloužení celkové doby splatnosti a přehlednější administrativě. Sloučení půjček nabízí také Air Bank, mladá česká banka, která patří do finanční skupiny PPF.

Konsolidace půjček od Air bank je v nabídce teprve od ledna 2014

Sloučení půjček Air Bank (produkt se oficiálně jmenuje „převedení půjček“) je v portfoliu teprve krátce a banka ho představila teprve na začátku roku 2014. Konsolidace umožňuje převedení až pěti půjček z jiných bank a nebankovních společností a jejich nahrazení jednou výhodnější variantou. Do nového úvěru si lze nechat převést nejen nezajištěné úvěry, ale také kreditní karty nebo kontokorenty. A stejně jako v případě konkurenčních produktů, ani sloučení půjček Air Bank neumožňuje převod leasingu, hypotéky nebo firemní půjčky.

Kolik peněz díky sloučení půjček ušetříte?

Pokud vás zajímá, kolik peněz můžete díky sloučení půjček Air Bank ušetřit, využijte kalkulátor na webu Air Bank. V přehledném a velmi intuitivním rozhraní vložíte údaje o stávajících úvěrech (typ úvěru, původní výše půjčky a počet splátek, výše měsíční splátky a poplatky…) a kalkulačka konsolidace vám obratem vypočítá budoucí výši splátky.

Obrovskou výhodou konsolidace od Air Bank je velmi příjemná úroková sazba, která začíná na 9,9 %. Na tu mají nárok všichni spotřebitelé, kteří budou včas hradit splátky. V případě svědomitého splácení banka poslední splátky automaticky odpustí.

Vyřízení konsolidace probíhá následovně:

Po vyplnění žádosti banka posoudí, jestli splňujete všechny stanovené podmínky a pošle vám smlouvu poštou nebo prostřednictvím kurýra. Po podpisu (smlouvu lze podepsat také na pobočce) a dodání potvrzení o výši příjmu a dalších dokladech týkajících se stávajících půjček, se banka postará o zbytek.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.