Nebankovní půjčky Recenze půjček

BB půjčka (recenze): Konečně příznivá délka splatnosti nebankovní půjčky

Rychlá nebankovní půjčka má výhodu jednoduchého a rychlého získání, velmi často ji ale musíte velmi brzo splatit. Tato půjčka by nám měla pomoci od nenadále finanční tísně a v takovém případě krátká splatnost vůbec nepomáhá a může být jen další starostí. Na trhu ale naleznete výjimky, konečně příznivou délku splatnosti má například BB půjčka.

BB půjčka nabízí nejen delší dobu splatnosti, má navíc možnost individuální volby délky splatnosti. Menší částku do 10 000,- můžete splácet dle volby až 3 měsíce a větší částku, tedy až 45 000,-, můžete postupně splácet až celých 12 měsíců. Nejedná se tedy o žádné brzké splacení tzv. další výplatou, ale příjemnou splatnost 90 až 360 dní.

Další výhodu, tedy prakticky neomezenou délku prodlužování splatnosti této rychlé nebankovní půjčky, popisuje i přiložený článek (viz odkaz). Nejen, že si můžete půjčit 45 000,- na 12 měsíců, pokud se vaše finanční situace ani do této doby nezlepší, můžete být v klidu a splatnost půjčky si můžete prodloužit. Nehrozí tedy situace, kdy byste si museli brát na splacení půjčky další půjčku, protože by vás k tomu dohnala krátká doba splatnosti. Za prodloužení splatnosti půjčky platíte pouze poplatek vypočítaný ze zůstávající částky ke splacení.

Na závěr malý příklad. Budete-li si skrze rychlou nebankovní půjčku chtít půjčit 10 000,- se splatností 90 dní, bude vás první následující měsíc čekat splátka 5 000,- a poté další dvě stejné splátky po měsíci. Budete-li ale chtít splatnost půjčky prodloužit například o další 3 měsíce (takže splatnost půjčky bude na půl roku), rozloží se tyto splátky na delší dobu a vás méně zatíží.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.