Půjčky a úvěry

Umíte se orientovat v krátkodobých půjčkách?

Každému z nás se jistě už někdy stalo, že nutně potřeboval hotovost na nenadálé peněžní výdaje. Jak takovouto situaci ale řešit, pokud nemáte vytvořenou dostatečnou finanční rezervu? Řešení nabízejí okamžité krátkodobé půjčky, které vám vytáhnou trn z paty.

Jak snadno získat půjčku přes SMS?

SMS půjčka představuje okamžité získání potřebné částky v urgentní situaci. Její vyřízení je snadné a rychlé. Navíc je tato forma půjčení peněž dostupná téměř pro každého, neboť se ve většině případů jedná o zapůjčení menší hotovosti. Ačkoli je tento typ půjček nazýván SMS, mnohem pohodlnější je vyplnit si jednoduchou žádost o jejich zprostředkování na internetu. Tento druh drobných úvěrů je hojně využíván zejména před výplatou, proto se jejich délka splatnosti pohybuje od jednoho do třiceti dnů. Jejich největší výhodou je bleskové převedení požadované částky na váš účet během několika minut.

Na SMS půjčky dosáhnou i lidé, kteří by u běžné banky úvěr nezískali. Současně jsou poskytovány též osobám s negativním záznamem v registru dlužníků či lidem, jež nemohou doložit výši svých příjmů. Jak již bylo zmíněno, půjčky přes SMS jsou vhodné pouze ke krátkodobému řešení vaší finanční situace, neboť jsou úročeny vysokou úrokovou sazbou.

Když žijete od výplaty k výplatě

Z průzkumů vyplývá, že valná většina obyvatel České republiky vychází ze svoji výplatou jen tak tak. Proto u nich mohou být neočekávané finanční výdaje velmi nepříjemné. Naštěstí existuje tzv. půjčka před výplatou, která vás nenechá na holičkách.

Stejně jako SMS půjčky jsou tyto půjčky určeny taktéž lidem, pro které jsou bankovní úvěry nedosažitelné. S jejich získáním by neměly mít problém ani osoby nezaměstnané, s příliš nízkými příjmy či s dluhy. Sjednání půjčky před výplatou je opět snadné pomocí internetu. Peníze se v případě schválení odesílají na váš účet v řádech několika minut. Stejně tak je možné částku zaslat složenkou u osob, které bankovní konto mít nemohou.

Varianta Japonské půjčky

Japonská půjčka s mnoha vylepšeními se jmenuje Kamali. Tato nebankovní půjčka je v současnosti nejlevnější rychlou půjčkou na českém trhu. Zaměřuje se jak na krátkodobé půjčení malých obnosů v řádech tisíců korun, tak na dlouhodobější poskytnutí úvěru až do výše 200 000 Kč. Splatnost se pohybuje od 14 dnů do 84 měsíců. Pro nové klienty je první půjčka zcela zdarma. Stačí ji splatit během dvou týdnů.

Vše opět jednoduše vyřídíte pomocí internetových stránek patřičné společnosti. Stávající klienti ocení upravenou klientskou sekci, které nechybí přehlednost se všemi potřebnými informacemi. V případě potřeby je možné požádat o prodloužení splatnosti nebo o rozložení do více splátek.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.