Půjčky a úvěry

Rychlá půjčka před výplatou: Vytrhne vám trn z paty, ale…

Finanční gramotnost průměrného Čecha není příliš oslnivá. Průzkumy jasně ukazují, že zapomínáme na tvorbu finanční rezervy a zbytečně vyhazujeme peníze oknem za věci, bez kterých bychom se obešli. Na druhou stranu se spousta lidí dostává do finanční krize i bez vlastního přičinění. Příkladem budiž situace, kdy se zaměstnavatel opozdí s úhradou mzdy, špatná cashflow v důsledku neuhrazených faktur a v neposlední řadě i nečekaná porucha na automobilu nebo závada na spotřebiči, bez kterého domácnost nemůže stoprocentně fungovat. Co si v takové situaci počít? Ideálním řešením může (ale nemusí) být rychlá půjčka před výplatou.

Výhody a nevýhody rychlých půjček

Někdy zkrátka není zbytí a nepomůže nic jiného než menší leč okamžitá finanční injekce. Stačí přitom otevřít internetový prohlížeč a zaslat dotaz na klíčové slovo „rychlá půjčka online“. Vyhledávač obratem „vyplivne“ bohatou nabídku finančních produktů, z nich většinu lze sjednat z pohodlí domova.

Vzhledem k obrovském množství poskytovatelů bohužel roste riziko, že narazíte na špatného poskytovatele, který vám v lepším případě nezašle peníze tak rychle, jak slibuje. V horším případě sice požadovanou částku získáte, ale za velmi nevýhodných podmínek. Proto si vždy předem důkladně přečtěte smluvní podmínky. Naprosto zásadní je realizace půjčky u renomované společnosti!

Jak poznáte kvalitní rychlou půjčku?

Solidní poskytovatel nic netají. Má na svých webových stránkách veškeré údaje o produktu, obchodní podmínky a rozhodčí smlouvy.

Příkladem budiž mladá společnost Emmas Credit s.r.o., která poskytuje půjčky online od roku 2014. Vyřízení je snadné a probíhá prostřednictvím online formuláře na www.emmascredit.cz. Napoprvé vám půjčí až 3 000 Kč, které získáte již od 30 minut od schválení. Pro stále zákazníky je připravena větší půjčka do 6 000 Kč. Podmínky získání půjčky jsou nastaveny tak, aby na ně dosáhl téměř každý. Úrokové sazby reflektují standardy v segmentu rychlých půjček, nicméně napoprvé lze menší částku (2 000 Kč na dobu 10 dní) získat zcela zdarma.

Závěr zní jasně, rychlá půjčka před výplatou je perfektní řešení pro překlenutí kratšího období bez vlastních finančních prostředků. Dáte-li si záležet na výběru poskytovatele, nepřiděláte si zbytečné problémy.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Osobně mám dobré zkušenosti se společností CreditOne.sk. V případě, že potřebuji rychle peníze před výplatou, tak využiji vždy služby CreditOnu. Poskytují půjčky rychle a za férových podmínek.