Půjčky a úvěry

Půjčka dostupná pro každého

V současné době je získat půjčku čím dál jednodušší. Bankovní i nebankovní sektor se předbíhají v lákavějších nabídkách. Na druhé straně je třeba půjčovat si s rozmyslem. Ať vypadají úvěrové nabídky sebelépe, není vhodné půjčovat si vyšší částky, než potřebujete, neboť vás mohou přivést do finančních problémů.

Nebankovní půjčky rychlostí blesku

Vaši finanční tíseň vyřeší rychlá nebankovní půjčka pro každého, aniž byste se museli hnout z domu. Spousta nebankovních společností totiž nabízí její vyřízení online. Proto se vyhnete dlouhému papírování, ověřování osobních údajů, vyplňování formulářů a v některých případech nepříjemným otázkám. Navíc u tohoto typu mikroúvěru nebudete platit žádné poplatky, pouze sjednaný úrok. Po podání žádosti o půjčku se během pár okamžiků dozvíte, zda byla v pořádku schválena. Pokud ano, budete mít obratem dohodnutou částku na účtu.

Krátkodobé půjčky úplně zdarma

Vzhledem ke konkurenci mezi poskytovateli půjček se tlačí dolů výše úroků. To ale není všechno. U první půjčky je možné si vyjednat nulové poplatky s nulovým úrokem. A to je už hodně zajímavá nabídka. V případě, že celou částku nejpozději do 30 dnů splatíte, nezaplatíte navíc ani haléř.

Nabídka půjček pro seniory

Ačkoliv senioři nejsou zrovna skupinou, o kterou by se banky přetahovaly za účelem poskytnutí půjčky, i oni mají šanci na ni dosáhnout. Půjčky pro důchodce jsou zaměřeny na seniory nad 65 let. Banky jsou k této věkové kategorii velmi přísné, neboť je to pro ně silně riziková skupina. Oproti tomu nebankovní společnosti jsou v tomto směru benevolentní. Za situace, že výše půjčované částky nepřesáhne 10 tisíc korun, postačí ke sjednání půjčky pouze občanský průkaz. V ostatních případech jsou nutné dva doklady totožnosti, trvalý pobyt v ČR, telefon, bankovní účet, věk nepřesahující 66 let a splacené všechny úvěry.

2 komentářů

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.