Bydlení

Prázdninový apartmán či domek ve Španělsku není pro běžného člověka finančně nedosažitelnou záležitostí

Možná jste si při četbě titulku poklepali na čelo, následující řádky vás však snad přesvědčí o tom, že splnit si sen o prosluněném apartmánu v blízkosti mořského pobřeží je skutečně možné. Ceny nemovitostí v některých destinacích se totiž pohybují ve stejné relaci jako u nás. Když se vám ještě podaří najít spolehlivou agenturu, která se na trhu orientuje, máte vyhráno.

Dobrodružství i odpočinek na jednom místě

Jih Španělska je místem, kam se díky nádhernému počasí, které zde přetrvává téměř po celý rok, můžete za odpočinkem vydat kdykoliv. Jde o ideální lokalitu pro celou rodinu – na mladší, aktivní jedince zde čeká kulturní i sportovní vyžití spojené s výlety po exotické krajině a dováděním ve vlnách, starší pak uvítají pobyt na zdravém vzduchu například na pobřeží Costa Blanca, jehož mikroklima označila Světová zdravotnická organizace za léčebné. Mimochodem, věděli jste, že se této oblasti přezdívá „zahrada Španělska“? Ovoce si zde můžete trhat rovnou ze stromů.

Život ve Španělsku je prostě příjemný

Příjemná atmosféra a odpočinkový rytmus života na jihu výborně vyvažují pracovní stres, kterému jste denně vystaveni doma. A jak je to u nemovitosti ve Španělsku s náklady na život? Ani ty nejsou výrazně vyšší, než nač jste zvyklí. Protože Španělsko patří k vyspělým zemím Evropské unie, samozřejmostí je vynikající struktura a dosažitelnost služeb. Pokud vás láká pořídit si druhý domov u moře, kam byste se mohli stále vracet, ale máte pocit, že si reality Španělsko jednoduše nemůžete dovolit, zkuste se zamyslet nad tím, jak by se vám výdaje mohly vrátit. Vaši nemovitost přece nebudete využívat celoročně, během několika let si tedy na sebe vydělá, budete-li ji za vaší nepřítomnosti pronajímat.

MIA Reality poskytuje skvělý výběr a bezproblémový postup

Jak postupovat při pořizování nemovitosti ve Španělsku? Jakožto občané EU byste neměli narazit na žádné potíže, přesto je ale nejlepší svěřit se do rukou odborníkovi, který za vás vyřídí všechny náležitosti. Společnost MIA Reality je specialistou na bezpečný nákup a dlouhodobý pronájem realit ve Španělsku a nejenže vám nabídne ten nejlepší výběr nemovitostí v atraktivních lokalitách, ale také vás provede celým procesem od A do Z. Zároveň vám pomůže vyřešit otázku co s vaším druhým domovem, když v něm zrovna nebudete pobývat.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.