Bydlení Hypotéky

Nejdostupnější hypotéka? Ta nebankovní

Na současném úvěrovém trhu rozhodně nenajdeme jenom banky. Platí to jak o standardních půjčkách, tak samozřejmě také o hypotékách. Uvažujete-li o tomto produktu, můžeme doporučit hypotéky bez registru. Ty spadají do nebankovního segmentu a jejich pozitivem je především rychlé a hlavně jednoduché získání. Schválení a vyřízení může proběhnout i do 24 hodin od odeslání vaší žádosti. Tím ale výhody nekončí. Lze se obejít i bez odborného oceňování. Mnohdy postačí 4 – 7 fotografií nemovitosti k tomu, aby mohly být peníze poskytnuty.

Bez složitých nároků na žadatele

Podmínky získání tohoto úvěrového produktu jasně potěší i ty zájemce, kteří nechtějí být složitým způsobem prověřováni. Ty může nebankovní hypotéka potěšit třeba tím, že nejsou požadovány doklady a informace spojené s příjmem. Stejně tak není ani nahlíženo do registrů, ani není řešen věk konkrétního žadatele. Vše je doplněno i možností naplánovat si vlastní splátky v rozmezí celých třiceti let. Že se nebankovní segment stále přibližuje tomu bankovnímu, dokládá i fakt, že je hypotéka spojena jak s nízkým úrokem, tak s nulovými poplatky. Nejenom, že není inkasováno nic předem, ale není sankcionováno ani případné předčasné splacení.

Široké možnosti využití jsou samozřejmostí

Podíváme-li se na hypotéku bankovní, musíme říci, že nás mnohdy omezuje konkrétním účelem. Nejčastěji ji musíme využít na:

  • Koupi domu nebo bytu
  • Rekonstrukci nemovitosti i interiéru
  • Stavbu vlastní nemovitosti

V nebankovním segmentu jsou možnosti využití mnohem lepší. Konkrétně námi popisovaná hypotéka je jistotou, že ji lze využít na cokoliv. Výše uvedené varianty jsou samozřejmě možné také. Dále přijde vhod při konsolidaci půjček, nebo při finančních problémech. Nebankovní hypotékou bez registru lze vcelku jednoduše a rychle i vyplatit případné exekuce. Navíc s jistotou, že získáme až 70 procent hodnoty současné nemovitosti.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.