Bydlení Hypotéky

Hypotéka na pozemek: Chytré řešení, když nemůžete financovat z vlastní kapsy

Rozhodli jste se pro stavbu nového rodinného domu, prázdninové chaty nebo třeba komerčních prostor? Ať je to, jak chce, pro začátek potřebujete vhodný stavební pozemek. Ceny pozemku jsou poměrně vysoké. Pokud nedisponujete dostatečnými finančními zdroji, nezbývá vám než si sjednat hypotéku na pozemek. Naštěstí se nejedná o nic složitého. Uzavřít úvěr u Hypoteční banky je snadné a výhodné.

Proč právě Hypoteční banka?

Proč sjednat úvěr zrovna u Hypoteční banky? Důvodů by se našlo hned několik:

  • Existuje už jedenáct let, za tu dobu nabrala spoustu zkušeností, sjednala už mnoho úvěrů s mnoha různými lidmi, získala hodně kladných ohlasů.
  • Soustředí se pouze na hypotéky, dá se tedy říct, že je na tuto problematiku doslova odborník
  • Zaměstnanci jsou odborníci na hypotéky, v úvěrech a financích se dobře vyznají, navíc jsou při komunikaci s klienty přívětiví a ochotní s čímkoliv poradit
  • Banka má přehledné internetové stránky, na kterých snadno vyhledáte vše, co se potřebujete dozvědět
  • Schůzku si lze sjednat nejen v kamenné pobočce, ale také v tzv. Virtuální pobočce, tedy v pohodlí domova přes internet

Co Hypoteční banka nabízí?

Hypoteční banka nabízí několik typů úvěrů:

  • hypotéku na byt,
  • hypotéku na dům,
  • hypotéku na pozemek
  • hypotéku na stavbu či rekonstrukci,
  • americkou hypotéku.

Možné je také refinancovat hypotéku od jiné banky. Sjednat lze i pojištění hypotéky či domu.

Virtuální pobočka

Rádi byste se o hypotékách dozvěděli více, ale je pro vás problém dostavit se na pobočku? Ať už je důvodem špatná dostupnost z vašeho bydliště nebo otevírací doby kryjící se s vaší pracovní dobou, nezávaznou schůzku si můžete domluvit online ve Virtuální pobočce.

Komunikovat s vámi bude opravdový zaměstnanec z prostor Hypoteční banky. Jediný rozdíl oproti osobní schůzce bude v tom, že nikam nemusíte chodit. Schůzku si domluvíte na takový čas, jaký vám bude nejvíce vyhovovat. Přes týden má Virtuální pobočka otevřeno od devíti hodin do osmi, o víkendu pak od devíti do pěti. O soukromí se vůbec nemusíte bát, přenos dat je zabezpečen šifrováním. Vaše údaje nikdo nezíská.

Sjednání úvěru krok za krokem

Abyste nekupovali zajíce v pytli, předchází každému sjednání úvěru informativní schůzka/schůzky, na kterých se dozvíte vše potřebné a domluvíte se, jak bude váš úvěr vypadat, jaká bude výše vašich splátek apod. Informativní schůzky mohou probíhat přes internet ve Virtuální pobočce.

Další schůzka ovšem musí proběhnout osobně. Ta už je vážnější, neboť na ni předkládáte důležité dokumenty: dva průkazy totožnosti a doklad o pravidelném příjmu, případně další dle předchozí domluvy s bankéřem. Poté už pro vás banka připraví návrh smlouvy. Tu dostanete s předstihem, abyste si mohli pečlivě přečíst všechny podmínky. Pak se už jen dostavíte k podpisu – a hypotéka bude na světě.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.