Bydlení

Elektro Elefant – to je elektrikář Praha 9, který funguje nonstop

Jsou věci, které musí být nonstop. Rozhodně zubní pohotovost, čerpací stanice a taktéž elektro pohotovost. Pro Prahu 9 ji nabízí Elektro Elefant.

Doma tma a těch pár kandel, které vymáčknete ze svíček, vám nestačí ani na to, abyste si doma zahráli nějakou deskovku, než se stane zázrak a opět se rozsvítí. To se ale rozhodně nestane, pokud je porucha na vašem vedení. Když u sousedů svítí a blackout nastal pouze u vás doma, je čas zvednou telefon a volat pohotovost. Ne, nepotřebujete „rychlou“, přestože se o vás pokouší infarkt. Zavolejte nonstop elektro pohotovost – Elektro Elefant.

Když vás zlobí elektřina na Praze 9

Osobně vím, jak nemožné bývalo na „devítce“ sehnat elektrikáře, natož akutně. Večer, v noci a o víkendu, to pak bylo zcela nemožné. Dnes je díky Elektro Elefant vše jinak. Elektrikář Praha 9 je nonstop, v pátek i ve svátek, během dne i v noci. Služba elektro pohotovosti je s rychlým dojezdem a taktéž s vysokou profesionalitou. Možná jste již zažili opraváře, a nemusí jít jen o elektřinu, který po dlouhém prosení přijel, ale s problémem si vůbec nevěděl rady. Ten přes myčky nádobí neuměl sundat kryty, ten přes pračky nerozeznal pračku od sušičky, a nakonec ten přes troubu vám pětkrát po sobě vyhodil pojistky. Volejte si vždy výhradně zkušené řemeslníky, kteří své práci rozumí a mají též za sebou profesionální know-how dobře fungující firmy. Takové najdete i v Elekro Elefant.

Elektřina od A do Z

Vedle nonstop elektro pohotovosti nabízí Elektro Elefant rovněž běžné elektrikářské služby. Od vyhledávání a oprav dlouhodobých závad na elektroinstalaci, přes opravy elektro, provádění revizí elektro rozvodů i hromosvodů, výměny jističů, pojistek, zásuvek, vypínačů, osvětlení, montáž domovních zvonků i telefonů, až po instalaci nových spotřebičů, včetně potvrzení záručních listů. Uložit si číslo na tuto firmu se rozhodně vyplatí.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.