Půjčky a úvěry

Co je to zpětný leasing a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Dostali jste se do nepříjemné finanční situace či jen hledáte výhodný způsob financování? V obou případech by vás mohl zajímat zpětný leasing. Jde o prověřený způsob, jak rychle získat potřebný obnos bez zbytečně komplikované administrativy. Podstatou je ručení majetkem, který však můžete i nadále používat.

Zpětný leasing využívají jako jednu z možností financování především podnikatelé, kteří jeho prostřednictvím řeší překlenutí obtížné finanční období, nebo naopak rozvoj firmy. Oproti svému majetku získávají potřebný obnos, obvykle v hotovosti.

Velkou výhodou zpětného leasingu je, že o majetek nepřijdete, ale naopak ho postupně opět získáte formou pravidelných splátek. V podstatě se stane dvojitým zdrojem příjmu.

Jak proces zpětného leasingu probíhá?

Vyřízení zpětného leasingu je koncipováno s ohledem na rychlost s minimální administrativní zátěž. Stačí se obrátit na některou ze společností, které tuto formu financování umožňují, a nabídnout svůj majetek (obvykle jde o stroje, vybavení, vozidla…).

Poskytovatel zpětného leasingu od vás majetek odkoupí a zároveň vám umožní jeho pronájem. Získáte potřebnou částku a poté majetek splácíte jako v případě klasického leasingu.

Kdo vám za váš majetek nabídne nejvíce?

K nejzajímavějším nabídkám na trhu patří zpětný leasing od společnosti Financial System. Ta klientům nabízí až 90 % tržní ceny vozu. Po odkoupení na ni přejde veškerá administrativa a vy již nebudete muset řešit nic kromě pravidelných splátek.

Financial System zároveň nabízí výhodný pronájem nákladních vozů. Vozový park pokrývá všechny požadavky na přepravu libovolného zboží – najdete v něm nákladní vozy nad 3,5 tuny i vozidla nad 7,5 tuny včetně tahačů s návěsy a stavebních strojů. Bližší informace a aktuální nabídku najdete na www.financialsystem.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.