Půjčky a úvěry

Cesta k nejvýhodnější půjčce vede přes srovnání

Potřebujete peníze, ale nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám mohl potřebnou částku půjčit bezplatně? Musíte-li vyřešit neodkladnou záležitost, pak vám nezbude, než si požádat o půjčku u některé z bankovních či nebankovních společností. Měli byste mít z úvěru strach, nebo jde o záležitost, kterou hravě zvládnete? To záleží pouze a jenom na vašem přístupu a zodpovědnosti. My vám prozradíme, jak se při výběru nespálit a zvolit nejvýhodnější řešení.

Díky novému zákonu o půjčkách je nyní půjčování mnohem bezpečnější než v minulosti. Zvedla se úroveň byrokracie, z trhu vymizely podvodníci (respektive se přesunuli z šedé zóny do nelegální), produkty se zpřehlednily a v neposlední řadě došlo k zavedení stropu na sankce. Pro vás to znamená jediné – vyberete-li si půjčku u některé ze zavedených bank nebo úvěrových společností, dostane se vám solidních podmínek.

Jak správně vybrat půjčku?

Ujasněte si, na co potřebujete půjčit a v jaké výši by se měl úvěr pohybovat. Rozhodně si nepůjčujte na nic, co nespěchá – v takovém případě si raději odkládejte úspory a našetřete z vlastní kapsy. Posledním aspektem je srovnání půjček. Umožní vám najít variantu s nejvýhodnějšími podmínkami.

Přehledné srovnání půjček najdete například na www.pujckyporovnani.cz. Na serveru jsou bankovní i nebankovní produkty, praktický test způsobilosti a informativní články, které souvisí s informacemi o půjčkách a bezpečným půjčováním.

Provident vs. Veselá půjčka – který úvěr je lepší?

Chcete si půjčit částku řádově v desítkách tisíc korun? Porovnání půjčky od Providentu a Veselé půjčku potvrzuje, jak se mohou zdánlivě podobné produkty lišit.

Provident poskytuje půjčky ve výši 3 až 130 tisíc korun se splatností na dobu 3 až 36 měsíců. Poskytovatel kontroluje registr i výši příjmů. Nevyžaduje zástavu ani ručitele.

Veselá půjčka ve výši 10 až 100 tisíc korun se splatností na dobu 1 až 12 měsíců je vhodná o pro zájemce, kteří mají záznam v registru a nemohou doložit příjem. Věřitel tato kritéria nezkoumá.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.