Půjčky a úvěry

Čerpejte z výhod operativního leasingu

Pronajměte si vozidlo pro vaši firmu prostřednictvím operativního leasingu a ušetříte na jeho provozních nákladech i na daních. V ceně splátek operativního leasingu na rozdíl od finančního leasingu jsou veškeré servisní náklady, povinné ručení a havarijní pojištění, dálniční poplatky, silniční daň, asistenční služba a jiné nezbytné výdaje, které již nemusíte řešit. Jak to celé funguje a jaké jsou další výhody operativního leasingu?

Výhody operativního leasingu

Základním rozdílem mezi finančním a operativním leasingem je, že finanční leasing počítá s koupí vozidla, o které se v průběhu splácení nový majitel musí starat. Operativní leasing umožňuje pouze pronájem, ale pokud zvolíte full-service variantu, zajišťuje vám leasingová firma kompletní servis (uživatel kromě splátek neplatí nic navíc). Kompletní servis a služby ve full-service režimu zahrnují kromě běžných poplatků za údržbu a daní také poskytnutí náhradního vozidla zdarma v případě nutnosti, non-stop silniční asistenci, správu vozového parku, prodej ojetých vozidel, první splátka je bez akontace. A co je nanejvýš příjemné, na rozdíl od finančního leasingu operativní způsob umožňuje odepsat si celou splátku z daní.

Jak na to?

Jestliže se rozhodnete sjednat si operativní leasing na auto, můžete si nechat prostřednictvím on-line kalkulačky vypočítat výši splátek zpravidla na základě délky leasingu a ceny konkrétního vozidla. Individuální cenovou nabídku obdržíte následně u vybrané leasingové společnosti, s níž se rozhodnete spolupracovat. Společnosti na svých stránkách mimo jiné uveřejňují i akční nabídky aut většinou již s uvedením měsíční splátky. Pro více informací lze kontaktovat zákaznické oddělení a optat se například na to, zda jsou splátky fixní a na jak dlouho společnost auto pronajímá.

Pražským poskytovatelem operativního leasingu je HERTZ Lease, společnost, která poskytuje leasingové služby po celé Evropě a garantuje fixní měsíční splátky. Ušetřete čas a peníze, volte operativní řešení!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.