Podnikání

Web musí byznys nakopnout kupředu. Proč je dobrou volbou WordPress?

Moderní, přehledné a informačně hodnotné weby patří ke klíčovým nástrojům dobře fungujícího byznysu. Bez webových stránek je v dnešní době těžké uspět. Podle průzkumů zákazníci webové prezentace firem bedlivě sledují a dělají si o nich jejich prostřednictvím obrázek. Pokud máte pocit, že vaše stránky neodpovídají současným standardům nebo vám nevyhovují z jiného důvodu, nechte si vytvořit nové. Nepřekonatelný poměr ceny a výkonu nabízí redakční systém WordPress. V současné době pohání zhruba třetinu všech internetových stránek, a to včetně známých jmen, jako je TechCrunch, BBC America, MTV News či Sony Music.

WordPress je neuvěřitelně „ohebný“ systém

Tvorba webu na WordPressu je výhodná z několika různých důvodů. Platforma umožňuje poměrně rychlé nasazení vlastní grafické šablony, kterou lze kdykoliv upravit nebo nahradit jinou. Z hlediska použitelnosti je prostředí tohoto redakčního systému vhodné pro jednoduchý blog, robustní magazín, firemní stránky i e-shop. Jinými slovy – na WordPressu lze díky přídavným modulům (plug-inům) postavit takřka jakýkoliv web.

WordPress je open-source, což v praxi znamená, že je k dispozici zdarma. Tvorbu finální verze webu je přesto vhodné svěřit profesionálům, kteří z platformy vytěží maximum a přizpůsobí ji na míru potřebám klienta.

Kdo vám postaví web na míru za dobrou cenu?

K nejzkušenějším tvůrcům úspěšných webových stránek u nás patří společnost AJAS Corporation, jež nabízí kompletní mix služeb – kromě realizace stránek se starají také o optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a PPC reklamy. Vyvíjí rychlé, uživatelský přívětivé a funkční projekty v souladu s nezbytnými technickými prvky a v případě potřeby včetně grafické šablony. Portfolio realizovaných webů a další informace najdete na www.chcibytvidet.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.