Podnikání

Vytvořte si vlastní reklamní produkty

Reklamním produktem snadno zabijete dvě mouchy jednou ranou. Obdarujete věrné zákazníky, obchodní partnery či kohokoliv jiného a zároveň si budete dělat reklamu. Nikdy nevíte, kdo na tužky, hrníčky nebo trička s vaším potiskem narazí a jaké vám tyto předměty přivedou zákazníky.

Vyrábíte si reklamní produkty opravdu často a přijde vám, že si za ně reklamní agentura, s níž spolupracujete, účtuje moc peněz? Tak si nakupte vybavení a začněte si tisknout logo na různé spotřební zboží samostatně. Počáteční investice se pohybuje v několika tisících korun, avšak určitě se vám vrátí. Možná pak budete schopní nabídnout služby potisku i dalším firmám.

Vše je jednoduché, stačí zapnout přístroj

Potisknout reklamní předměty zvládne každý, kdo má k dispozici potřebnou techniku. V dnešní době se používá především moderní sublimační technika, která využívá, jak už napovídá sám název, sublimaci, tj. přeměnu pevné látky na plynnou.

K vytvoření reklamních potisků či působivých vzorů na různých površích vám postačí sublimační tiskárna a transferový tepelný lis (termolis). A pak také samozřejmě výrobky, jež chcete potisknout, i vzor, který toužíte zvěčnit. Může se jednat o vaše logo, slogan či něco úplně jiného. Profesionálního grafika na to vůbec nepotřebujete, s nějakým volně dostupným grafickým programem si jistě poradí i někdo od vás z firmy.

Vyrobíte si třeba hrníčky či puzzle

Na sublimační tiskárně se vytiskne vzor na speciální papír. Tento papír se pak připevní k objektu, který chcete potisknout, a zajistí proti pohybu třeba kouskem izolepy. Následně vložíte předmět i s přilepeným motivem do termolisu a ten se postará o to, že se vzor přenese na daný předmět. Vše trvá pár desítek sekund. Vyrobíte takhle například hrníčky, kryty na mobil, podložky pod myš, žabky, puzzle apod. Na hrníčky existuje dokonce speciální termolis.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.