Podnikání

Vysokozdvižné vozíky? Jen část toho, co zákazníkům nabízí STILL

Firma STILL je synonymem pro skutečně kvalitní manipulační techniku – především pro vysokozdvižné vozíky. Jenomže prodat dobrý produkt vnímá STILL jako naprostou samozřejmost, a proto se zákazníkům snaží dát ještě více.

Když už děláte skutečně dobré vysokozdvižné vozíky a chcete být ještě lepší, musíte nabídnout služby a benefity kolem. Ve STILL to pochopili a z firmy dnes rovněž její nadstandardní služby dělají naprostého lídra na trhu. STILL už dávno není pouhý výrobce a prodejce manipulační techniky či intralogistických řešení. Je to především partner svých zákazníků a inovátor. Svými úspěchy se firma nestydí pochlubit, třeba na své stránce Srovnej si to. Právě díky ní máte možnost STILL poznat i jinak než jako prodejce skvělé manipulační techniky.

Bazarové vysokozdvižné vozíky pro každého, kdo chce manipulační techniku levněji

Ne každá firma či podnikatel je na tom finančně tak dobře, že si může dovolit fungl nový VZV. I pro firmy s kapitálem, pokud musí kupovat celou flotilu vozíků, je to nemalá investice. Ve STILL tomu rozumí a firma je hrdá na to, že i mezi staršími vozíky dávají klienti přednost značce STILL. Proto se ve společnosti sami starají o své ojeté vozíky a manipulační techniku. Prochází kvalitním repasováním, následně se roztřídí do kvalitativních tříd, a jsou přímo od STILL jako bazarové VZV prodány zákazníkovi. Pro ty, kdo nechtějí ani bazarový VZV, má firma ještě jednu možnost. Tou je pronájem manipulační techniky.

STILL nabízí svým zákazníkům velice propracovaný servisní systém. Denně vysílá mobilní servismany ke svým klientům, u těch největších má servis STILL přímo svoji pobočku. Co vás možná ale překvapí, že stejně tak, jak se ve STILL starají o zákazníky, kteří si koupili novou manipulační techniku, tak se starají i ty, co sáhli po bazarové.

Mytí VZV aneb Když očista, tak dočista…

Pod tímto heslem by směle mohla dnes a denně do terénu vyrážet STILL myčka manipulační techniky. Tento unikátní vynález vznikl právě v české pobočce firmy. Zatímco dříve provozy a sklady bojovaly s údržbou manipulační techniky, dnes si objednají službu mytí techniky a mobilní myčka přijede až za klientem.

Pouze VZV, které jsou čisté, jsou též bezporuchové a provozuschopné. Mytí manipulační techniky je nutnost, avšak odpad z mytí musí být speciálně likvidován jako nebezpečný. Kdo to zanedbá, spálí se. Nejedna firma už od příslušných inspektorů životního prostředí dostala rozhodně více než jenom pokárání. ­

Desulfatace neboli návrat života bateriím

Ve STILL se již plave na vlnách Li-Ion, avšak přesto má pořád mnoho zákazníků firmy eklektické vozíky na olověné akumulátory. Ty však snadno podléhají sulfataci, která nejdříve extrémně rychle sníží kapacitu baterie, následně pak dojde k jejímu definitivnímu poškození. Ve STILL přišli s technologií, která vrací olověným akumulátorům jejich sílu – je jí desulfatace­. Díky tomu šetří majitelům těchto baterií velké finance. Je to též technologie šetrná k životnímu prostředí.

Antikolizní systém – s technikou STILL se nebourá

V provozech a velkých skladech bývá rušno. Proti kolizím a bouračkám manipulační techniky dříve sloužily pouze informační a varovné tištěné tabulky. Ty šlo snadno přehlédnout. Ve STILL však vyvinuli inteligentní antikolizní systém, který umí před nehodou chránit stroje, majetek i lidi. Systém dokáže pomocí lokátorů zvyšovat bezpečí i efektivitu provozu. Kombinuje osobní lokátory, vozíkové lokátory a řídící jednotku. Antikolizní systém STILL je otevřenou platformou, která zajišťuje bezpečnost na míru. Každé pracoviště a provoz je jiné, a jiný proto musí být i antikolizní systém. V podstatě se vždy z velké části jedná o řešení na míru. Systém umí signalizovat nebezpečí, ale současně kvůli nebezpečí omezit v pohybu manipulační techniku či lidi.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.