Podnikání

Výhody virtuální kanceláře a pronájmu zasedací místnosti

Mít kancelář je prý základ. Ale opravdu ji potřebujte? Na mysli teď nemáme místo pro realizaci firemní agendy, jako spíše klasické pronajaté prostory na dostupné adrese. Administrativu možná zvládáte z pohodlí svého obýváku, a proto se vám běžný pronájem jeví jako naprosto zbytečný. Jenomže co se sídlem firmy, když ho nechcete u sebe doma? A kde proběhnou setkání s důležitými klienty a obchodními partnery? Pro takové případy by se vám skutečně hodila zasedací místnost… Vyřešte to jednoduše – pronajměte si virtuální kancelář a za zasedačku plaťte jen v případě potřeby.

Počet firem s virtuálním sídlem roste

Subjektů, které se obejdou bez kancelářských prostor a pronajímají si místo nich virtuální kancelář, je rok od roku více. Podnikatelé se snaží ušetřit, a navíc jim vyhovuje celkový koncept – poskytovatelé sídel obvykle nabízí široké spektrum doprovodných služeb.

Jedním z hlavních důvodů pro zřízení virtuální kanceláře je fakt, že sídlo v Praze se v očích klientely a obchodních partnerů jeví jako prestižní. Zvučná adresa v údajích zapsaných v obchodním rejstříku se může za určitých okolností vyplatit. Byť jen z důvodu méně častých kontrol.

Platíte jen za to, co potřebujete

Zdaleka největší výhodou virtuální kanceláře je mnohonásobně nižší cena oproti klasickému pronájmu. Včetně mnoha doprovodných služeb (příjem korespondence a její přeposílání/skenování, pevná linka s přepojováním hovorů, možnost využívání zasedací místnosti…) se lze dostat i na měsíční paušál pod pět set korun. Zároveň si lze připlatit za pronájem zasedací místnosti vždy, když pro ni najdete využití.

Nezapomeňte, že ačkoliv je virtuální kancelář cenově dostupná služba, vyplatí se vybírat i na základě jiných kritérií – nikoliv pouze na základě nejnižší ceny. Zaměřte se na rozsah doprovodných služeb a zjistěte reference poskytoatele.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.