Jak vydělat peníze

Výběr sázkové kanceláře je pro úspěch důležitý

Pokud se začínáte zajímat o svět sportovních sázek, výběr sázkové kanceláře je jedním z prvních kroků, jak do toho postupně proniknout. Založit si účet v jedné z českých sázkových kanceláří je jednoduché i pro začátečníky – výhodou je sázení v korunách, komunikace v českém jazyce a v případě nutnosti máte k dispozici i podporu, která s vámi snadno vyřeší jakýkoli problém. Kromě toho řada tuzemských sázkových kanceláří nabízí zajímavé začátečnické bonusy, jako například možnost využít bonusů bez nutnosti vkladu. Můžete tak nastartovat váš bankroll.

Vysoká konkurence na poli sportovního sázení s sebou zároveň přináší i výhodné bonusy a zajímavé nabídky pro sázkaře. Spousta zavedených bookmakerů nabízí zajímavé bonusy, které vám připíšou na účet při prvním vkladu. Pokud se teprve ve světě kurzového sázení rozhlížíte, pak je dobré vědět, že existují dva typy sázkových společností. Jednou z nich je klasická sázková kancelář a druhá burza sázek. V klasické sázkové kanceláři vybíráte kurz, na který vsadíte, z toho, co vám nabízejí bookmakeři, na burze sázek obchodujete s kurzy s ostatními sázkaři. Pro úplné začátečníky je nejvhodnější sázková kancelář, principy fungování sázkové burzy jsou pro pokročilejší a zkušenější sázkaře. Většina amatérských nadšenců s burzou ani během své činnosti nepřijde do kontaktu.

Jak to funguje v sázkové kanceláři

Každá sázková kancelář funguje na prostém principu. Bookmaker vypisuje sázky pro nejrůznější sportovní příležitosti, na které vy jako sázkař sázíte. To, kolik vyhrajete v případě, že bude váš tip správný, se dozvíte na tiketu. Výpočet je v tomto případě velmi snadný, stačí kurz vynásobit vsazenou sumou. Sázková kancelář na základě neúspěšných tipů získá peníze a kromě toho její výdělek ovlivňuje ještě jeden faktor – a to je kurzová hladina. Kurzovou hladinu si můžeme představit jako marži, kterou na dané sázce sázková kancelář má.

Nabídka sportovních příležitostí

Dostupnost jednotlivých sportů pro sázky se samozřejmě řídí i konkrétní sezónou a ročním obdobím. Zima tradičně nepřeje tolik fotbalové nabídce a v létě si naopak těžko vsadíte třeba na biatlon. Mezi českými sázkaři vedou v popularitě, pro většinu z nás asi nepřekvapivě, sporty jako fotbal, hokej a tenis. Hned v závěsu jsou populární kolektivní míčové hry jako basketbal, volejbal a házená. Vzácné co do zájmu diváků a sázkařů už nejsou ani sporty jako americký fotbal, baseball, badminton, box a bojové sporty, florbal, pozemní hokej, rugby, šachy, šipky či třeba lakros. Sportovní odvětví však není jediná oblast, na kterou se dají vypisovat kurzové sázky. V sázkových kancelářích se prosazují i sázky z politického, kulturního a společenského prostředí. Specialistou na ně je třeba sázková kancelář Fortuna.

Svůj úspěch máte jako sázkař zcela pod kontrolou – záleží jen na vás, jak svědomití a trpěliví budete a na kolik se budete řídit čísly a racionálně zdůvodněnými kroky namísto emocí. Základem úspěšného sázení je totiž dodržování bankroll managementu a schopnost identifikovat profitabilní sázkové příležitosti.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.a

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.