Podnikání

Virtuální kancelář vašemu podnikání dodá prestiž!

Firmu v současné době založíte do deseti dnů za necelých devět tisíc korun. Nevěříte? Měli byste! 

Založení firmy dnes může být rychlé a snadné. Obrátíte-li se na ty správné instituce. Poradíme vám, která z nich z vás do týdne udělá majitele prestižní společnosti. Se sídlem na lukrativní adrese.

Proč založit firmu?

Proč si dnes založit firmu? Důvodů může být celá řada, ať již se jedná o zahájení nového podnikání, nákup nemovitosti či příznivější podnikatelské prostředí obecně. Samotný proces založení s.r.o. je opravdu jednoduchý a nezabere vám déle než pár minut času. Stačí napsat e-mail společnosti Profi kancelář s.r.o. (najdete jej na stránkách profikancelar.cz) nebo zavolat na telefonní číslo 800 880 110. O zbytek se postarají profíci, kteří ke koupi či založení firmy dopomohli už stovkám klientů, jakými jste vy.

Ready-made, nebo klasické s.r.o.?

V podstatě máte dvě možnosti: založit si tzv. ready-mady firmu nebo klasickou s.r.o. Ready-made je jinými slovy předzaložená firma, která ovšem na rozdíl od s.r.o. nevyvíjí žádnou obchodní činnost. Často se zakládá za účelem prodeje koncovému zákazníkovi.

S.r.o. Za devět tisíc? Je to možné!

A ceny? Ty jsou velmi příznivé. Za založení s.r.o. na klíč (v obchodním rejstříku bude zanesena do dvou týdnů) zaplatíte již necelých již v úvodu zmíněných devět tisíc korun, za expresní zanesení do pěti dnů si připlatíte zhruba tři tisíce. Firma ready-made vás vyjde na necelých čtrnáct tisíc.

Vylaďte svou podnikatelskou image

Uplyne pár dní a z vás se stane majitel společnosti. K ní samozřejmě máte možnost za výhodných podmínek získat i prestižní pražské sídlo, neboli virtuální kancelář, která náležitě doladí vaši podnikatelskou image. Věřte, že ta je ve světě byznysu nesmírně důležitá. Na lukrativní adresu sídla společnosti hodně zákazníků slyší.

Lukrativní adresa vám přiláká zákazníky

Vaše nová virtuální kancelář se může nacházet v některém z podnikatelských center na Praze 1, 2, 3 a 9. Lukrativně vyhlížející sídlo na Praze 1 vás přitom vyjde na pouhých 630 korun měsíčně! O polovinu méně pak na Praze 9. To jsou ceny, jež rozhodně stojí za zvážení, nemyslíte?

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.