Podnikání

Víme, proč byste si měli pronajmout kancelář v Praze!

Spousta podnikatelů mění adresu a míří do centra všeho dění – do Prahy. Pokud si pohráváte s myšlenkou na sídlo firmy v hlavním městě, neměli byste příliš dlouho meškat. Pro ty váhavější z vás jsme připravili výčet hlavních výhod, které vám kancelář v české metropoli přinese. Ještě předtím vám ale prozradíme, kde najdete nejprestižnější pronájem kanceláře Praha 1.

Praha City Center

Proč se držet při zdi, když můžete podnikat na nejlepším místě v celé Praze? Kanceláře Praha City Center se nachází na adrese Klimentská 46 v klidném prostředí, mimo hlavní turistický ruch. Kancelářský komplex třídy „A“ disponuje kancelářskými prostory od 150 do 2 536 m2, je výborně dostupný metrem i MHD a v jeho bezprostřední blízkosti se nachází 291 parkovacích míst.

V budově Praha City Center a okolí je kompletní občanská vybavenost. Za zmínku stojí také atraktivní služby nájemcům – například půjčovna a dobíjení elektromobilů, kosmetický salon a další. Od budovy se lze velmi snadno a plynule dostat k pražské magistrále.

Praha je o prestiži

Mít kancelář v hlavním městě je prestižní záležitost (viz. Praha City Center). Není tajemstvím, že mnoho obchodníků a klientů preferuje styk se společnostmi, které sídlí v Praze.

Velká kupní síla a skvělá infrastruktura

Vzhledem k počtu obyvatel není divu, že Praha nabízí největší kupní sílu. Chcete-li nakopnout svůj byznys, máte jedinečnou možnost – pokud se vám to nepovede v milionovém hlavním městě, pravděpodobně byste měli změnit obor. Navíc se zde nachází letiště, což oceníte v případě importu či exportu zboží. Vaši dodavatelé a klienti zase ocení vynikající infrastrukturu.

Úřady vás nechají na pokoji

K hlavním důvodům pro přesídlení do prahy patří také anonymita. Nebudete na očích závistivých sousedů a nepřející konkurence. Mimo to se vyhnete častým kontrolám ze strany úřadů – pravděpodobnost kontroly je v porovnání s menším městem zanedbatelná.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.