Podnikání

V čem je montovaná hala lepší než tradiční řešení?

Optimalizace nákladů by se měla týkat také pořízení nové haly. Na druhou stranu však není moudré šetřit na nesprávných místech, a to bez ohledu na to, zda jde o výrobní, skladové či jiné prostory. Výstavba klasického zděného objektu se ovšem ve většině případů jeví jako zbytečně nákladná a zdlouhavá. Co si počít v případě, kdy chcete rozpočtu výrazně ulevit? Řešení může být prosté – nechte si postavit lehkou montovanou halu, jejíž pořizovací cena je oproti tradiční stavbě podstatně nižší. Zároveň se nabízí spoustu dalších výhod.

Kolik vás bude lehká montovaná hala stát?

Přesnou částku vám prozradí výrobce. Počítejte však s tím, že oproti tradiční stavbě ušetříte spoustu peněz, a to nejen v rámci výstavby, ale také provozu. Montované haly jsou levnější na údržbu a v podstatě žádné investice nevyžadují. A pokud se vám podaří splnit zákonem stanovené podmínky, obejdete se bez stavebního povolení.

Podnikání bez čekání

Dalším důvodem pro pořízení montované haly je rychlost realizace. Respektive velmi rychlá výstavba v řádu několika týdnů. V případě potřeby ji lze kdykoliv demontovat a postavit na jiném místě. A protože čas jsou peníze, ušetříte díky ní i v tomto směru.

Jak dlouho montovaná hala vydrží?

Když je něco levné, obvykle je daná výhoda kompenzována kratší životností. V případě lehké montované haly nejsou obavy na místě. Konstrukce z kvalitních materiálů vydrží v původním stavu po mnoho dlouhých let, a to i navzdory nepříznivým klimatickým podmínkám.

Jakým způsobem ji můžete využit?

Plachtové haly nachází využití jako sklady, výrobní haly, hangáry, jízdárny, zemědělské objekty i sportoviště. Využívají se jako hlavní objekt podnikatelské činnosti, ale také mohou doplnit ten stávající. Samozřejmostí je možnost doplnění o libovolné příslušenství.

K předním českým výrobcům patří POLÁK montované haly. Firma je na trhu od roku 1999 a její konstrukce prochází pravidelnými inovacemi.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.