Podnikání

Světelná reklama přitahuje pozornost zákazníků i v noci

Vlastníte firmu nebo kamenný obchod? Pak jistě tušíte, že se musíte mezi konkurencí zviditelnit. Provést to můžete různými způsoby pomocí letáků, velkoformátových plakátů či světelné reklamy. Ta je oproti předchozím dvěma mnohem efektivnější.

Co si představit pod pojmem světelná reklama?

V prvé řadě je třeba si uvědomit, že světelná reklama slouží k veřejné prezentaci vaší společnosti. Proto by měla potenciální zákazníky zaujmout svou originalitou a vkusem. Tento druh reklamy zahrnuje nejrůznější světelné boxy, písmena a loga, reklamní tabule a 3D reklamu. Velkoformátový typ světelné reklamy o několika m2, tzv. lightbox MAXI, můžeme nejčastěji vidět v obchodních centrech. Oproti tomu menší variantou jsou MIDI boxy ve formě informačních tabulí a totemů. Logo vaší firmy je možné zvýraznit pomocí 3D efektního kazetového písma, na svůj obchůdek též upozorníte světelnou výstrčí, čímž se stane viditelným již z dálky.

Kdo vám poradí s výběrem?

Jak vidíte, nabídka světelné reklamy je skutečně rozmanitá. Se správnou volbou vám pomůže tým zkušených odborníků, jenž dokáže přizpůsobit reklamu na míru vašim potřebám. Těmi jsou firma RAVAFOL, která má se světelnou reklamou dlouhodobé zkušenosti. Nejedná se totiž o reklamní společnost, nýbrž o výrobní firmu s komplexním technologickým zázemím.

Vsaďte na osvědčeného výrobce

Proč zvolit právě firmu RAVAFOL? Jedná se o profesionálního výrobce, jenž se ve světě světelné reklamy pohybuje už více než 15 let. Díky jeho několikaleté tradici si ho vybírají ty největší firmy na trhu, což dokládají pozitivní reference. Firma RAVAFOL svého oboru skutečně rozumí, a proto vám zajistí v oblasti světelné reklamy kompletní servis. Ten zahrnuje návrh reklamy, vizualizaci, výrobu i samotnou montáž. Ve výrobním procesu jsou používány vlastní technologie a know-how.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.