Podnikání

STILL vám dodá sklad na klíč. Regálové systémy jsou součástí

Firma STILL je doslova notoricky známá jako dodavatel kvalitní manipulační techniky. Jenomže to rozhodně není vše a svým zákazníkům nabízí mnohem více. Vybavení pro sklady i nadstandardní služby.

Zařizujete sklad? STILL vám jej připraví na klíč

Nemusíte shánět projektanty a různé subdodavatele. Sklad si máte možnost nechat navrhnout a vybavit zcela na klíč. Firma STILL ví přesně, jaké regálové systémy jsou pro vzájemnou symbiózu s její manipulační technikou zapotřebí, jak je nutné navrhnout jejich uspořádání, včetně vzdáleností mezi jednotlivými řadami regálů. STILL vám dodá kompletní sklad na klíč, s regály i ostatním vybavením, včetně manipulační techniky, kterou pro něj budete potřebovat.

Chytré regály s obrovskou kapacitou

Regálové systémy STILL jsou velice propracovaným skladovým řešením. Umí dosáhnout až do výšky 25 metrů. Velkou specialitou je, že uličky mezi regály mohou být velice úzké, a to díky speciálním kloubům, kterými disponují inteligentní tažné soupravy STILL.

Inteligentní tažné soupravy

Tyto tažné soupravy jsou chloubou STILL. Umožňují realizovat flexibilní koncepce materiálových toků. Ty mohou být díky jejich používání velice efektivní, orientované na poptávku a současně rovněž šetrné k životnímu prostředí, což je u produktů a služeb STILL vždy jasná priorita. Inteligentní tažné soupravy se stále častěji využívají v různých výrobních provozech, kde umožňují efektivní přísun potřebného materiálu, a to s minimálními nároky na čas i prostor.

K ještě efektivnějšímu využití tažných souprav dochází ve chvíli, kdy se automatizují. Souprava se pak pohybuje po předem nadefinovaných trasách zcela sama. Pro její orientaci slouží speciální navigace s magnetickými proužky nebo body. Není zapotřebí pracovní síla, která by přesun zajišťovala. Ta se využije pouze při nakládce a vykládce.

Reference skladových řešení STILL jsou velice bohaté

STILL řešení jsou flexibilní a intralogistické procesy mohou být pro každou firmu nastaveny podle specifických požadavků zcela na klíč. I díky tomu stojí za realizací celé řady zajímavých projektů. Zmínit se rozhodně oplatí automatizovaný sklad ve výrobě Škoda Auto, inteligentní tažná souprava pro Continental, manipulační technika pro Mattoni, spádové regály v Miele a mnoho dalších. Reference STILLmluví samy za sebe.

Když firma dělá více než musí

Ve firmě STILL vás budou neustále překvapovat. V rámci svých služeb přichází vždy s velice inovativními nadstandardními službami, které pomáhají zákazníkům s běžnými provozními problémy. Jeden takový vyřešila ekologická myčka manipulační techniky. Každý, kdo v provozu tuto techniku používá, ví, že mytí manipulační techniky je velice důležitá součást provozuschopnosti těchto zařízení. Avšak samotné mytí už tak snadné není, zejména proto, že u něj vzniká odpad, který vyžaduje speciální formu likvidace. Nejedna z firem si tak od úřadů vysloužila mastnou pokutu. Přímo v české pobočce STILL však tento problém vyřešili a svým zákazníkům nabídli možnost objednat si ekologické mytí vysokozdvižných vozíků.

Ne, nemusíte se svojí flotilou nikam přesouvat. Ekologická myčka je mobilní a dorazí po objednání ve smluvený termín přímo k vám do firmy. Nutná není ani žádná příprava. Myčka je naprosto soběstačné zařízení, které má vlastní zdroj elektrické energie, vody i vlastní čističku odpadních vod. Vozíky umyje a nebezpečný odpad ekologicky zlikviduje. Jde o skutečně unikátní službu, která vám umožní věnovat se vašemu core businessu, a ne údržbě manipulační techniky.

Desulfatace baterií – služba pro ekonomičtější i ekologičtější provoz

Řada manipulační techniky využívá ke svému provozu olověné akumulátory. Tento typ baterií je však náchylný k tzv. sulfataci, která zcela zásadně zkracuje životnost olověných baterií. I zde přišel STILL se skvělou službou, která šetří přírodu i náklady firmám. Desulfatace vozíků vrací olověné akumulátory zpět do provozu v naprosto bezvadném stavu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.