Podnikání

STILL pomáhá logistickým firmám: paletový vozík ECU 15 je nyní se slevou 10 %

Dobré zvládnutí logistiky má v dnešní době extrémní význam. Dopravní společnosti a zásilkové služby zažívají tlak, jaký ještě nezažily. Trochu jim uleví otevření kamenné obchodní sítě před Vánocemi, ale to jen těm, kteří doručují zásilky k zákazníkům domů a do firem. Naopak se zas zvýší poptávka po dodávce zboží do maloobchodní sítě, ale i k velkoobchodním dodavatelů. Bez dobrých pomocníků se tento fatální tlak téměř nedá ustát. I proto se firma STILL snaží vyjít vstříc svým zákazníkům, či každému, kdo pošilhává po kvalitní manipulační technice, a nabídnout ji za výhodnější cenu.

Nouzový stav zkomplikoval předvánoční období

Už od poloviny října se nakupuje ve velkém na Vánoce. Největší nápor pak obchodníci zažívají od poloviny listopadu. U online obchodníků jsou tradičně silné dny spojené se speciálními akcemi: Single`s Day (okopírovaný od čínského slevového dne na Aliexpressu), Dny bez dopravy, Black Friday a Cyber Monday následující hned po předchozím „nákupním svátku“. Dny bez dopravy se letos vzhledem k situaci nekonaly vůbec. Následující dva svátky máme zdárně rovněž za sebou, díky slevám nákupy podle obchodníků výrazně stouply, a kvůli včasnému dodání do Vánoce se teď potí nejeden dodavatel i dopravce. A do konce roku nebude lépe. S dobrými pomocníky se tento nápor zvládne snadněji. Stále je čas pořídit si pomocníka – paletový vozík ECU 15. STILL jej nabízí aktuálně s 10% slevou.

Paletový vozík ECU 15 C umožňuje manipulaci se zbožím a jeho převážení zcela bez námahy

Je opatřen elektrickým pohonem a kompaktní rozměry jej předurčují k práci i ve velice stísněných prostorách. Přestože má sám velice nízkou hmotnost (váží pouhých 200 kg včetně baterie), nabízí nosnost až 1500 kg. Díky všem těmto vlastnostem jde o paletový vozík vhodný jako vybavení pro nákladní vozy, zejména pro vykládání přes zvedací plošinu. Práce s ním se však oceňuje i při pracích v meziúrovních a v nákladních výtazích.

Vozík je velice úsporný i pokud jde o spotřebu elektrické energie. Za hodinu spotřebuje pouhých 0,39 kW. Současně má integrovanou nabíječku, takže jej lze dobít v podstatě kdekoliv, kde je k dispozici elektrická zásuvka. Stav baterie je možné přehledně sledovat na displeji.

Perfektní vozík pro snadné ovládaní

Vozík ECU 15 C je velice snadno ovladatelným. K obsluze vám postačí jedna ruka, navíc je jedno, jestli s vozíkem manipulujete pravačkou nebo levačkou. Mohutný rám chrání vozík před poškození a zajišťuje jeho dlouhou životnost. Výhodu nabízí též integrované najížděcí válečky, které opět zjednodušují práci s tímto paletovým vozíkem.

STILL je více než jen technika

Zvažujete, jaké značce manipulační techniky se upsat? Se STILL je to jiné. Tato značka se totiž upíše spíše vám. Stát se zákazníkem STILL je jako stát se členem rodiny. Nekoupíte jenom produkt, ale stanete se právoplatným členem rodiny s přístupem k nadstandardním službám, jenž STILL svým zákazníkům nabízí. Služby STILL jsou skutečným pojmem, ať již jde o servisování vozíků, kompletní návrhy intralogistických řešení, až po služby zachraňující život starým olověným akumulátorům a šetřící tím peníze svým zákazníkům (desulfatace baterií), kteří pořád nepřešli na techniku s LiIon bateriemi. Peníze zákazníkům STILL šetří i mobilní myčka VZV s integrovanou čističkou odpadních vod. A zcela unikátním je též antikolizní systém vozíků, který zabraňuje poškození vozíků, škodám na majetku a též pracovním úrazům.

Manipulační technika STILL, to nejsou jen samotné stroje, které jsou na špičkové technologické úrovni a neustále vyvíjeny tak, aby splňovaly požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. To je celý komplex služeb, jež jsou tak obrovským benefitem, že kdo se jednou začlení do rodiny STILL, ten už z ní nechce ven.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.