Podnikání

Špičkové nástroje na obrábění kovů od Michovský – TOOLS

Díky kvalitním pracovním nástrojům lze výrobu posunout na další úroveň – ušetřit čas i finanční prostředky. Měly by si to uvědomit především firmy, které se zabývají obráběním kovů. Právě v tomto oboru panují přísné požadavky na přesnost a i minimální odchylka může způsobit velké problémy. Alfou a omegou úspěchu je proto spolupráce se spolehlivým dodavatelem. Ať už je řeč o frézách, vrtácích, závitnících, kalibrech, měřidlech, nástrojích pro soustružení či kleštinách a kleštinových upínačích, v případě české firmy Michovský – TOOLS nešlápnete vedle. Přes 20 let zkušeností a důraz na perfektní zákaznický servis z ní dělají sázku na jistotu.

Tradiční dodavatel tvrdokovových fréz

Stěžejní část sortimentu tvoří tvrdokovové frézy. Jedná se o vysoce výkonné nástroje určené k obrábění běžné oceli, mědi, hliníku a dalších materiálů. Ucelená nabídka zahrnuje frézy z monolitního tvrdokovu i frézy s vyměnitelnými břitovými destičkami, a to v rozličných provedeních pro specifické operace. Všechny se vyznačují vysokým úběrem materiálů a velmi dlouhou životností.

Závitníky pro průmysl i domácí dílnu

Závitníky se používají při vyřezávání vnitřních závitů v otvorech válcového tvaru. Vnější závity se zhotovují závitovými očky. Michovský – TOOLS nabízí závitníky pro všechny druhy výrobních procesů: maticové, strojní a tvářecí. Nabídka je průběžně rozšiřována na základě doporučení zákazníků. Najdete v ní závitníky vhodné do domácí dílny i atypické velikosti pro profesionální provozovny. S výběrem vhodného produktu vám ochotně poradí kvalifikovaný prodejce.

Profesionální nástroje pro obrábění kovů od Michovský – TOOLS vám ušetří námahu a zefektivní výrobu. Chcete-li při výrobě dosahovat lepších výsledků a rozšířit nabídku služeb, máte možnost tak učinit. Bližší informace najdete na webu nastroje.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.