Podnikání

Sháníte hutní materiál a plasty? Obraťte se na jednoho z předních českých dodavatelů

V hutnickém průmyslu v současné době působí spousta společností, ovšem najít spolehlivého dodavatele hutního materiálu a plastů je mnohdy nadlidský výkon. I tak se však na českém trhu najdou společnosti nabízející dodávku zvanou „just in time delivery“.

Předním distributorem polotovarů a finálních produktů je ryze česká firma Primapol, jejíž historie se začala psát v roce 2004. Pokud byste hledali nějaké konkurenční výhody, jednou z nich je například obrovské množství skladových zásob. V číslech má tedy na skladech více než dvacet tisíc položek, jejichž celková hmotnost přesahuje tři tisíce tun. Centrální sklad stojí v Pleteném Újezdu u Kladna.

Dodává hutní materiál a plasty zákazníkům na čas

Od ostatních firem se liší ještě něčím, a to svou filosofií. Primárním cílem dodavatele je poskytnout zákazníkům všechny produkty, které potřebují, přesně na čas. V produktovém portfoliu najdete konstrukční oceliušlechtilé oceli, hliníkové svitky, technické plasty, nerezové tyče a celou řadu požárních produktů.

Nerez v několika jakostech

Jestliže sháníte nerez, vybrat si můžete z různých druhů. Jednotlivé jakosti se liší odolností proti korozi a dalšími vlastnostmi. Pro vysoce namáhavé součásti a hřídele se používá jakost 1.4122 korozně odolávající v prostředí vody a páry. Dokonce je i mírně odolná agresivním prostředí bez chloru. Pro obrábění na automatech se zase používá 1.4104.

Profesionál na hutní materiál pro zákazníky připravil také řadu doplňkových služeb, jako jsou uskladnění, zpracování či dodávka kovových a plastových materiálů. Pokud tedy máte nějaké specifické požadavky, rozhodně se nebojte ozvat se, protože společnost se vždy snaží najít optimální řešení, aby byla spokojenost na obou stranách.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.