Podnikání

Pronájem sídla Praha nabídne za pár stovek

Praha je vynikajícím místem pro sídlo podnikání. Máte tady mnohem vyšší šanci, že najdete správné zákazníky, a navíc působíte daleko lépe, než kdybyste sídlili v nějaké vesnici kdesi na Moravě. Sídlo firmy v Praze navíc nemusí být cenově nedostupné – aspoň pokud si zvolíte sídlo virtuální.

Současná situace ukazuje, že mnoho firem sídlo vlastně ani nepotřebuje. Mohou fungovat vzdáleně, z domova, z kavárny nebo pláže na druhém konci světa. Lidé si možnost home office chválí. Momentálně, když není možné nikam chodit a musí se pracovat opravdu jen z domova, je to možná trochu nuda. Pokud ale můžete vyjít z domu a každý den pracovat třeba odjinud, jde o skvělý zaměstnanecký benefit. Nechcete ho svým zaměstnancům nabídnout i vy? Místo reálné kanceláře vám pak bude stačit jen virtuální pronájem sídla Praha.

Virtuální sídlo a fyzická kancelář dle potřeb

Každá firma musí mít někde zapsané sídlo. Rozhodně to ale nemusí být na místě, kde skutečně sídlí. Je jedno, odkud pracujete, virtuální sídlo v Praze může mít každý – a za pár stovek měsíčně.

Co znamená virtuální sídlo? Adresu, která se stane vaším virtuálním sídlem, budete mít zapsanou v obchodním rejstříku a všude uvedenou. Na budově na této adrese bude umístěné vaše logo, sem si budete chodit vyzvedávat poštu a podle potřeby také jednat se zákazníky. Obvykle je totiž možné na dané adrese využívat zasedací místnost nebo kancelář dle potřeby. Někdy bývá určitý počet hodin měsíčně v ceně, jindy si platíte pouze za ty hodiny, jež využijete.

Ušetříte tisíce korun měsíčně

A kolik vlastně takové virtuální sídlo stojí? Záleží na tom, u jaké firmy si ho zařídíte, a také na adrese. Sídlo v centru Prahy je samozřejmě o něco dražší než v nějaké okrajové části. Pořád se ale bavíme o částkách v řádech stovek korun. Sídlo pro OSVČ Praha nabídne za stejně výhodné částky, nebojte se hledat. Virtuální sídla nabízí řada společností, porovnávejte je i podle obsažených služeb. Někde vám nabídnou několik balíčků, v rámci těch dražších zvládají třeba přeposílání pošty.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.