Jak vydělat peníze

Proč investovat do zlata a kde nakoupit investiční zlato?

Co s volnými finančními prostředky, pro které nemáte využití a zároveň nechcete, aby se na nich podepsala inflace? Jednoduchá rada zní – investujte je do zlata! Na otázku, proč zlato dlouhodobě patří k neoblíbenějším investicím, vám odpovíme v následujících řádcích. Zároveň vám prozradíme, kde zakoupíte investiční zlato online!

Výhody zlata jako investice

Zlato je drahý kov, který již po několik tisíc let patří k uchovatelům hodnoty peněz. Na rozdíl od nich neztrácí svou hodnotu a jeho cena naopak průběžně roste. Hodnota zlata je navíc téměř nezávislá na vývoji ekonomiky, takže se do něj vyplatí investovat i v dobách ekonomické krize. Jde o jedinou dobrovolně uznávanou globální měnu, která slouží jako ukazatel a předmět směny na celém světě. Nového zlata rok od roku ubývá a v budoucnu bude cena nadále růst.

Zlato si svou cenu drží díky unikátním vlastnostem, které jej odlišují od neušlechtilých kovů. Je odolné proti stárnutí a korozi, v podstatě je takřka nezničitelné. Nepodepíše se na něm ani vliv okolního prostředí, vydrží i tisíce let pod mořskou hladinou.

Formy investičního zlata

Rozhodnete-li se pro investiční zlato, dostanete na výběr mezi slitky, mincemi a medailemi. Zároveň jde o stylový dárek, kterým potěšíte své blízké. Chcete-li někomu věnovat dárek, který si udrží svou hodnotu, vsaďte na investiční zlato. Nešlápnete vedle!

Zlato spadá do skupiny malých věcí velké hodnoty. S rostoucí kupní silou roste i jeho zhodnocení. Investiční zlato je dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty osvobozeno od DPH.

Kde seženete investiční zlato?

Obraťte se na renomovanou společnost GOLDEN INVEST Comapany a.s., která patří k významným dodavatelům zlata a stříbra. Hlavní činnost spočívá v prodeji zlatých slitků (švýcarské zlaté slitky Argor Heraues) a mincí. Další informace najdete na www.golden-invest.cz, kde si můžete investiční zlato a stříbro zakoupit.

1 komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.