Podnikání

Při výběru kurýrní služby buďte obezřetní. Vaši zákazníci si zaslouží více!

Bez ohledu na to, zda potřebujete kurýrní službu z důvodu pravidelné, nebo jen občasné dopravy zásilek, byste neměli výběr podceňovat. Jedním z hlavních důvodů, proč se zákazníci rádi vracejí k prodejcům, je cenově dostupná, rychlá a spolehlivá doprava zboží. Jenomže najít dopravce, který zásilku doručí včas, v pořádku a za dobrou cenu, je i navzdory velké konkurenci téměř nemožné. V podstatě jde o hledání jehly v kupce sena. Ale opravdu jsou všechny kurýrní služby stejné? Zapomeňte na špatné zkušenosti a dejte šanci ryze české společnosti IN TIME KURÝR.

Více než čtvrt století praxe

Kurýrní služba Praha IN TIME KURÝR je na trhu již od roku 1990 a je vůbec první soukromou a spediční firmou. Původně se zabývala také leteckou přepravou, mezinárodním zasilatelstvím a celním deklarantstvím. Od roku 2002 působí také na Slovensku a již několik let se specializuje výlučně na tuzemské a mezinárodní kurýrní služby.

Jaké služby IN TIME KURÝR nabízí?

Pražská kurýrní služba nabízí doručení zásilek v rámci služeb STANDARD a EXPRES. Využijete-li doručení se standardní dobou dodání, balík se v rámci České republiky dostane na vybraná místa do 18 hodin a do ostatních do 23 hodin. Pokud jsou vaše nároky větší, může být vaše zásilka v den odeslání. Stačí, když využijete expresní dopravu.

Další možností je služba Direct Servis. Jedná se o přepravu velmi urgentní zásilky kurýrem, který poveze pouze tuto zásilku. Doba doručení závisí na vzdálenosti adresy odesílatele a příjemce. Službu lze využít nejen v České republice a na Slovensku, ale i v rámci ostatních evropských zemí.

Kromě výše uvedených služeb najdete v portfoliu firmy IN TIME KURÝR také víkendové doručení, zvýhodněné zasílání dokumentů při přepravě na Slovensko, garantovaný čas doručení či celní odbavení zásilky.

Chcete se dozvědět více? Informace a možnost on-line objednávky najdete na www.intimekuryr.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.