Podnikání

Přepravka je neuvěřitelně praktický pomocník. Jen si vybrat tu správnou…

Jsou věci, bez kterých se neobejde téměř nikdo. Co se týče přepravek, nachází využití napříč širokým spektrem provozů – v menším obchodě, ve skladu i v dílně. A samozřejmě se hodí nev domácnosti a na zahradě. V každém případě si musíte vybrat vhodný typ – jedině tak vám bude přepravka dobře sloužit. Rozšiřte si proto obzory následujícím přehledem.

Zelinářské přepravky (na ovoce a zeleninu)

Tzv. zelinářské přepravky jsou určeny k přepravě i k dlouhodobému uskladnění zelinářských produktů, tedy ovoce a zeleniny. Díky mřížkám proudí k přírodním produktům vzduch a nedochází k rychlé degradaci či zahnívání. V domácnostech se používají především při skladování jablek a brambor.

Přepravky na maso

Jak bezpečně přepravit a po dobu několika dní uchovat masné výrobky? Ať už jde o maso ze zabíjačky, dárek od známého – myslivce či maso z jiného zdroje, praktičtější řešení než přepravky na maso nenajdete.

Přepravky s kovovou konstrukcí

K čemu se vám budou hodit kovové přepravky? Jsou jako stvořené pro skladování a přepravu mnoha různých výrobků – včetně těch těžších. Pokud máte pocit, že by konstrukce běžné plastové přepravky neobstála, vsaďte na kovovou.

Stohovací přepravky

Když nelze přepravky umístit do polic v regálech, ale naopak je k dispozici celá výška místnosti, zvolte stohovací přepravky. Skládají se na sebe a šetří místo. Logicky by měly být vzájemně kompatibilní, jinak hrozí, že se poškodí.

Přepravky z kartonplastu

Sháníte přepravky, které v rozloženém stavu nezaberou příliš mnoho místa a budete je moct snadno přenášet? Přepravky z kartonplastu jsou lehké a velmi skladné. Právem patří ke nejoblíbenějším typům přepravek.

A kde se po kvalitních přepravkách poohlédnout? V nabídce STORAGE CZ najdete nejen přepravky, ale také regály a další příslušenství pro sklad i domácnost.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.