Důležité informace

Plánujete tvorbu nové pracovněprávní dokumentace?

Pracovněprávní dokumentace, kterou většina firem používá, bývá často zastaralá a neodpovídá právním předpisům, které jsou aktuálně platné. To však v případě sporu se zaměstnanci, nebo kontroly ze strany inspekce práce, popřípadě jiné státní autority může vést k poměrně vysokým sankcím. Pokud vaše pracovněprávní dokumentace není v souladu s aktuálně platným zněním právních předpisů, měli byste to co nejdříve napravit. Jak to ale udělat? Jak vůbec zjistit, jestli je současné znění dokumentace v pořádku?

Na správném znění pracovněprávní dokumentace záleží

Pokud chcete, aby vaše pracovněprávní dokumentace byla z legislativního hlediska v pořádku, neobejdete se pravděpodobně bez odborníka na pracovní právo. Můžete například napsat do vyhledávače klíčové slovo „advokát pracovní právo Praha„, a oslovit některého z nalezených advokátů, nebo se můžete obrátit přímo na pražskou advokátní kancelář BOROVEC LEGAL. Tato zavedená právní firma se na obor pracovního práva specializuje a má s ním dlouholeté zkušenosti.

Správné znění pracovněprávní dokumentace vám ušetří řešení zbytečných nepříjemností

Advokátní kancelář BOROVEC LEGAL, kterou vlastní známý advokát pracovní právo David Borovec, zkontroluje vaše pracovněprávní procesy a aktuálně používané dokumenty, včetně pracovních smluv, mzdových výměrů, směrnic, docházkové a související dokumentace, a zjistí všechny nedostatky, za které byste mohli být v případě potenciální kontroly ze strany inspekce práce nebo jiné státní autority pokutováni. Poté připraví novou dokumentaci, vytvořenou na míru vašim potřebám a požadavkům, která vám umožní nastavit pracovní podmínky co nejflexibilněji, ekonomicky nevýhodněji a minimalizovat spory se zaměstnanci. Získáte tak jistotu, že veškeré vnitřní předpisy a jiné dokumenty z oblasti pracovního práva jsou v souladu s aktuálně platnými přáními úpravami a vyhnete se řešení zbytečných nepříjemnosti v případě eventuálního sporu.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.