Podnikání

Palmovka Open Park: Komerční prostory pro náročné

Pod taktovkou zkušeného developera může vzniknout projekt, která předčí veškerá očekávání. Překážkou není brownfield – zanedbaný a nevyužívaný areál. Ministerstvo pro místní rozvoj ČR má pro anglický termín zvučný ekvivalent: deprimující zóna. A právě taková byla i lokalita pražské Palmovky. Konkrétně oblast v okolí bývalé strojírny Horák a Hlava. Metrostav Development zde vybudoval miliardový projekt s názvem Palmovka Open Park. Tvoří ho tři budovy s celkovou pronajímatelnou plochou 25 tis. metrů čtverečních. Zájemci o kvalitní komerční prostory by neměli dlouho váhat.

Projekt jako je Palmovka Open Park v městské části Prahy 8 chyběl. Metrostav Development se jeho prostřednictvím zasloužil o rychlejší rozvoj lokality, které experti přisuzují slibnou budoucnost. Je téměř jisté, že se z něj stane stejně prestižní administrativní centrum – podobně jako z Anděl Parku na Praze 5.

Polohu projektu Palmovka Open Park nelze označit jinak než jako „strategicky výhodnou“. Kombinace výborné dopravní dostupnosti a napojení na ostatní městské částí umocňuje již tak dobrý dojem z reprezentativních budov, jakožto i bezprostředního okolí, které si navzdory rozvoji zachovalo klidnou tvář a příjemnou atmosféru. Celkový dojem násobí dostatek zelených ploch a pohled na slepá ramena Vltavy.

O prvotřídní kvalitě komerčních prostorů Palmovka Open Parku svědčí i titul „Nejlepší z realit – Best of Realty“, kterého si představitelé české developerské společnosti velmi váží. Za zmínku stojí také certifikace BREEAM EXCELLENT – uděluje se v případě dodržení přísných kritérií souvisejících s energeticky úsporným provozem, trvalou udržitelnosti a pozitivním dopadem na životní prostředí.

Pokud vás pronájem retailových prostor Praha zaujal, přečtěte si o něm více na metrostavdevelopment.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.