Podnikání

Optimalizovaný web za přijatelnou cenu? Víme od koho!

Na internetu musíte být vidět. Jinak snad ani nemá smysl na něm být. Jak toho docílit? Optimalizovaným webem, jak jinak?

Bez funkčního, přehledného, moderního a vydělávajícího webu se v současné době neobejde žádná firma. Nezávisle na její velikosti. Web je její vizitkou i zdrojem informací. Jeho úroveň a vzhled jsou mimo jiné předurčující pro to, zda se z obyčejného návštěvníka webu stane i zákazník jeho provozovatele.

Vysoká kvalita za přijatelné peníze

Tvorba webových stránek nebývá levnou záležitostí. Těch z pera profesionálních designérů tedy určitě ne. Jejich ceny pro některé především menší firmy a živnostníky v některých případech bývají překážkou. Přitom existuje i levnější řešení, a to aniž by bylo nutné slevit z nároků na kvality a technické možnosti webu jako takového. To představuje třeba web na platformě WordPress, která v současné době nabízí webové řešení v poměrně vysoké kvalitě, avšak za přijatelné peníze.

Web funkční a na úrovni

Tento web vám nabízejí vytvořit specialisté z firmy AJAS Corporation, s.r.o. Stejně jako navazující služby online marketingu, SEO a PPC reklamy. Web jednoduchý na editaci a do budoucna i snadno modifikovatelný. Zkrátka web, který budete snadno upravovat i přizpůsobovat. Bez nutnosti studovat tutoriály či absolvovat webdesignerský kurs.

Opravdu cenově dostupný web

Zřejmě vás bude zajímat, na kolik vás takový web vyjde. To samozřejmě záleží na jeho struktuře, funkci i účelu. Ceny za základní web (s designem podle předlohy, základními funkcemi a SEO) každopádně začínají na 7 500 korunách. Budete-li mít zájem o web pokročilý (umožňující například analýzu zákazníků a konkurence), připravte si dvojnásobek. A dalších 5 000 korun si připlatíte za jednoduchý e-shop.

Schválně si tento ceník porovnejte s ceníkem profesionálního webdesignéra. Volba je, myslíme, jasná. Tvorba web stránek jinými slovy opravdu nemusí být drahá.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.