Podnikání

Opravdu čistá kancelář? Uklizená profesionály!

Nejste spokojeni s výkony vaší uklízečky, která vaši kancelář neuklidila podle vašich představ? Tak se s ní rozlučte a na úklid kanceláře povolejte skutečné profesionály.

Uklizené a čisté pracovní prostředí je v současné době aktuálnější než kdykoliv před tím. Ze všech stran slyšíme především o hygieně rukou. Velmi důležitá ovšem je i hygiena prostředí, v němž pracujeme, tedy vytváříme hodnoty.

Znáte Brojnštajnovu teorii psacího stolu?

Schválně, kde se vám pracuje líp? Na stole zavaleném papíry, nebo na stole čistém a uklizeném? Také by se vám zamlouvala práce na perfektně zorganizovaném stolu z filmu Jak básníci přicházejí o iluze? Konkrétně z přednášky Miroslava Zajíce (v podání Zdeňka Svěráka) o teorii Brojnštajnova psacího stolu, která spojuje pořádek a správnou organizaci na pracovním stole s pracovní výkonností. Byť se ve filmu jednalo o nadsázku, tato teorie rozhodně má něco do sebe. Mimo jiné dokládá, že čisté a uklizené pracovní prostředí je inspirativnější než jeho opak.

Na úklid si najměte profesionály

A jak takového prostředí dosáhnout? Pokud nechcete po kanceláří běhat s kýblem a hadrem, pozvěte si na úklid profesionály. Třeba ty ze společnosti Lepší úklid, s.r.o. (na internetu hledejte pod odkazem úklid kanceláří Praha. Ti vám kancelář uklidí tak, že ji nepoznáte. Nebo jakýkoliv jiný prostor vyžadující očistu.

Úklid kanceláří, zahrad i nebytových prostor

Profesionální úklidová služba Lepší úklid čistí ekologicky a s přihlédnutím k životnímu prostředí. Díky své strojové vybavenosti a vybavenému personálu navíc hravě a rychle zvládne očistu velkoobjemových ploch. Stejně dobře a rychle vám ale uklidí i vaši domácnost. Nebo jakýkoliv jiný prostor vyžadující očistu, jako jsou nebytové prostory a zahrady. V malíčku ale má i výškové a bourací práce. Zkrátka vše, co potřebujete uklidit, ale nedostává se vám na to času. Více informací najdete na odkazu úklid Praha.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.