Jak vydělat peníze

Obchodování s binárními opcemi

Hledáte způsob, jak vydělávat z pohodlí domova? Pokud vás láká obchodování s finančními deriváty, ale nezaujal vás Forex a CFD, zaměřte se na binární opce. Jsou mnohem jednodušší než ostatní typy opcí a může s nimi obchodovat opravdu každý.

Jak binární opce fungují?

Díky binárním opcím si můžete přijít na velmi slušné peníze, ale zároveň musíte přijmout riziko ztráty vkladu. Mezi charakteristické znaky patří naprostá srozumitelnost a vysoká přehlednost. Princip spočívá v předpovědi, zda se cena podkladového aktiva za určitý časový úsek pohne směrem nahoru, nebo dolů. V případě správné předpovědi může být zisk v řádech až několika set procent.

Spekulovat o ceně podkladového aktiva lze v jakémkoliv časovém úseku. Sami si zvolíte, zda půjde o pár minut, hodinu, několik dní nebo třeba týden. Jak tedy obchodovat opce?

  1. rozhodnete, jakým směrem se bude pohybovat cena aktiva
  2. odsouhlasíte obchodních
  3. vyčkáte, až opce expiruje

Poté následuje některá z následujících variant:

  • In the money – obdržíte zisk
  • Out of the money – přijdete o vklad
  • At the money – nenastane ani jeden z případů, dostanete zpět svůj vklad, ale nezískáte nic navíc

Kolik můžete díky opcím vydělat?

Výši zisku ovlivňuje hned několik faktorů – broker (např. 24option), doba expirace, typ opce či výše počáteční investice. Obecně se zisky pohybují od cca 65 % po stovky procent, ale někteří brokeři mají nízkou maximální investici.

Jak začít?

Nabyli jste dojmu, že je obchodování s binárními opcemi snadné? Otázkou je, jak začít… Nebudete potřebovat nic jiného než zařízení s připojením k internetu (takže i smartphone nebo tablet) a speciální softwarovou platformu, kterou vám poskytne některý z brokerů zcela zdarma.

Doporučujeme, abyste si před tím, než začnete obchodovat se skutečnými penězi, vyzkoušeli obchodování nanečisto na demo účtu. Osvojíte si rozhraní softwarové platformy a zažijete si chování trhu s opcemi.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.