Půjčky a úvěry

O půjčky online je v ČR zájem. Co byste o nich měli vědět?

Není nic horšího, než „povinně nahodit solventní obličej“, obléct se přiměřeně zazobaně a vyrazit do své banky „lovit“ úvěr. Díky za moderní dobu a půjčky online.

Digitální technologie zcela změnily zkostnatělý bankovní systém. I když v klasických bankovních institucích ještě ne zcela – pro půjčku si pořád musíme vyrazit osobně na pobočku. Jinak jsou na tom obvykle různé nebankovní společnosti, které se k půjčování postavily velice pružně. Půjčují třeba i menší půjčky do výplaty, a hlavně – lze je uzavřít online.

Online neznamená sedět u počítače

K vyřízení půjčky samozřejmě lze použít počítač, ale i tablet a hlavně mobilní telefon. Ten máme po ruce vždy a všude. Takže ať nás zastihne problém s aktuálním nedostatkem financí kdekoliv, můžeme půjčku hned i uzavřít třeba pomocí SMS nebo webového rozhraní na mobilním telefonu. Podívejte se na www.pujckyonline.cz a zapomeňte na zdlouhavé vyřizování půjček v bance. Uzavřít půjčku online je rychlé, pohodlné a samozřejmě zcela bezpečné. Dokonce jako klient dostáváme více prostoru k tomu, podrobně se seznámit se zněním smlouvy. A to bez toho, abychom spěchali jen proto, že na nás pořád kouká bankéř a čeká, než dočteme.

Dnes se již nemusíte bát ani nebankovních společností

Trh s úvěrovými společnostmi se díky novým zákonům pročistil. Dnes již každý poskytovatel půjček musí mít licenci ČNB pro tuto činnost. Její získání je spojeno s přísnými podmínkami, a navíc jsou licencované finanční instituce pod neustálým dohledem.

Jak probíhá uzavření online půjčky?

Často budete šokovaní rychlostí. Smlouvu podepisujete online, doklady zasíláte online (obvykle jich ve srovnání s běžnými bankovním úvěry bývá minimum), schválení proběhne online. Pokud to nezdržujete na své straně, můžete mít mnohdy peníze ze schválené půjčky na svém účtu do několika minut, nebo v ten samý den.

Půjčky uzavírané online jsou obvykle menší půjčky do 20 000 Kč, někdy i výrazně nižší. Jde o rychlé úvěrové produkty pomáhající překlenout náhlý nedostatek financí. Na to většinou spěcháme, a tak je online půjčka ideální.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.