Podnikání

Nepodceňujte význam pracovního oblečení

Různá povolání kladou rozličné podmínky na pracovní oblečení. Někdo nosí uniformu, jiný oblečení, které zvyšuje bezpečnost během výkonu práce. V mnoha zaměstnáních mají lidé téměř volnou ruku v tom, co si oblečou. Přesto není na škodu, když mají sjednocené firemní oblečení. Zaměstnanci přicházející do styku s klienty by měli být sladěni s firmou – zlepšuje to celkovou image.

Jaké oblečení se může hodit?

Výběr oblečení záleží především na druhu práce. Lidé pracující v blízkosti vozovek, kolejí či na jiných nebezpečných místech potřebují oděv, ve kterém půjdou dobře vidět. Jedině tak mohou výrazně snížit riziko nepříjemného úrazu během výkonu zaměstnání. Bezpečnostní vesty v tomto případě bývají naprosto nezbytné. V nepříznivém počasí by mělo oblečení pracovníky také dobře chránit před chladem a vlhkem. Nedílnou součástí outiftu zaměstnanců pracujících venku jsou také reflexní bundy a kvalitní pracovní kalhoty.

V restauracích a kavárnách zaměstnanci potřebují zástěru, která ochrání oblečení před znečištěním. Ideální je zástěra s logem podniku. Lze ho na objednávku nechat našít nebo natisknout. Stejně tak se dají objednat firemní trička, polokošile, košile nebo třeba mikiny. Šiřte nenápadně jméno své firmy a zároveň ušetřete před poškozením oblečení svých zaměstnanců.

Tip na dodavatele: XFER

Pracovní oblečení velkoobchod Brno XFER se zabývá výrobou a prodejem firemního nebo reklamního oblečení. Působí už dvacet let. Dbá na kvalitu dodávaného oblečení i na spokojenost svých zákazníků.

Vybrané kusy oděvu opatří podle vašeho přání libovolnou nášivkou nebo potiskem. Zhotovené zboží pak dopraví na určené místo, nemusíte ho tedy nikde vyzvedávat. Pro pracovní oblečení velkoobchod má XFER atraktivní nabídku v podobě nadstandardních služeb – zakázkovou výrobu oblečení. Pokud velkoobchodníkům oblečení z nabídky nevyhovuje, mohou se domluvit na vlastním provedení. Zvolí si vlastní střih, typ úpletu i barevnou kombinaci.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.