Půjčky a úvěry

Nebankovní půjčky nemohou konkurovat bankovním? Bejvávalo…

Jak je to v dnešní době s půjčkami? Zatímco v minulých letech panoval propastný rozdíl mezi bankovním a nebankovním sektorem, postupem času se situace radikálně změnila. V nebankovní sféře sice stále působí množství úvěrových predátorů, nicméně legislativní změny učinili pochybným subjektům přítrž a do budoucna z trhu postupně vymizí úplně. A co se týče renomovaných nebankovních společností jako Home Credit, Cetelem nebo menších, ale neméně populárních poskytovatelů jako ACEMA, dostaly se na úroveň bankovních ústavů. V některých ohledech jsou nebankovní půjčky dokonce lepší než bankovní konkurence. Příznivé jsou nejen úrokové sazby, ale také rychlost vyřízení.

Potřebujete rychlou finanční injekci? Nebankovní společnosti vám ji zajistí

Někdy je nezbytné jednat rychle. Situací, kdy potřebujeme peníze bez zbytečného čekání, je nespočet. V tomto ohledu se některé banky výrazně zlepšili a nabízí tzv. předschválené úvěry pro klienty, kteří u nich mají osobní účet a nechávají si na něj pravidelně zasílat mzdu. Ostatní zájemci o půjčku se však administrativnímu procesu nevyhnout.

V tomto ohledu je často praktičtější rychlá online půjčka. Může se jednat o částku řádově v tisících (např. Zaplo nebo Kredito24), ale i mnohem více peněz. Zmíněná ACEMA nabízí rychlou online půjčku bez registru ve výši 100 tis. Kč až 500 mil. Kč bez registru a poplatků předem. Společnost poskytuje 30 tis. Kč jako hotovostní zálohu a zbylou část peněz zašle obratem na účet. Půjčka je vhodná pro všechny a lze ji využít na libovolné účely. Proces vyřízení probíhá online, takže se vyhnete návštěvě pobočky.

Jak to mají s půjčkami podnikatelé?

Podnikatelé to měli v bankách odjakživa složité. I nyní musí dokládat celou řadu dokumentů a jen málokdo dosáhne na potřebnou částku. Nebankovní společnosti se k podnikatelům, byť začínajícím, staví jinak a dokáží individuálně posoudit jejich potřeby. Za zmínku stojí program Profirmu24, v rámci kterého je k dispozici půjčka pro začínající podnikatele s variabilními parametry, atraktivní úrokovou sazbou od 6,4 % p.a. a dobou splatnosti až na 10 let.

Půjčit si můžete i bez doložení příjmů

Jste v situaci, kdy se neobejdete bez úvěru, ale nemáte jak doložit příjem? Opět vám nezbude, než se po půjčce poohlédnou v nebankovní sféře. Banky si na bonitu klientů potrpí a o okolnosti, které žadatelům doložení příjmu znemožňují, se příliš nezajímají. Typickým příkladem jsou podnikatelé, kteří v rámci optimalizace daní nevykazují vysoký příjem, ačkoliv reálně vydělávají dost. Řešení je jasné – kvalitní nebankovní půjčka bez doložení příjmů.

Co dodat závěrem? Rozhodnete-li se pro půjčku u některé z renomovaných nebankovních společností, nemáte se čeho bát. Podmínky jsou skutečně srovnatelné s bankovními produkty. Leckdy dokonce ještě výhodnější.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.