Půjčky a úvěry

Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Nebankovní hotovostní půjčky do domu patří mezi trvale hledané fráze a proto jsme pro vás připravili tip na bezpečný úvěr. Předtím, než podepíšete smlouvu s neznámým věřitelem, který nabízí, že vám poskytne peníze hotově a přinese vám je až domů, zvažte mnohem transparentnější nabídku. Společnost Provident Financial s.r.o. vám zřejmě představovat nemusíme…

Hotovostní půjčka od Providentu má jméno

Přesto, že se nebankovní poskytovatelé úvěrů postupně dostávají ze škatulky podvodníků a lichvářů, je na místě ostražitost. V žádném případě si nepůjčujte od někoho, kdo vám nenabídne transparentní podmínky. V případě nebankovní hotovostní půjčky do domu, kterou poskytuje společnost Provident Financial s.r.o., se ničeho podobného obávat nemusíte.

O společnosti Provident

Česká pobočka společnosti Provident Financial je na tuzemském trhu od roku 1997 a společnost jako taková byla založena ve Velké Británii již v roce 1880. Položte si jednoduchou otázku – udržel by se na trhu nesolidní poskytovatel téměř 18 let? Pravděpodobně nikoliv.

Provident Financial s.r.o. má pověst spolehlivého a férového poskytovatele, byť jsou její půjčky dražší než klasické bankovní úvěry. V každém případě je vyzkoušelo více než jeden milion českých zákazníků. Společnost získala 1. místo v Indexu etického úvěrování organizace Člověk v tísni. Buďme však trochu konkrétnější.

Můžete si vybrat mezi hotovostní a bezhotovostní půjčkou

Nebudeme chodit kolem horké kaše a rovnou vám představíme aktuální nabídku:

  • výše půjčky od 4 000 Kč do 80 000 Kč
  • doba splatnosti je 45, 60 a 100 týdnů
  • peníze můžete použít na cokoliv
  • žádné skryté poplatky
  • bez ručitele

Provident Financial nabízí dvě varianty a to:

  • hotovostní půjčka
  • bezhotovostní půjčka

V případě hotovostní půjčky vám požadovaný obnos doručí až do domu obchodní zástupce a to do 48 hodin od podání žádosti. Obchodní zástupci působí v rámci celé České republiky a pracují i o víkendech.

Rozhodnete-li se pro bezhotovostní půjčku, obdržíte peníze do 13 dní převodem na účet.

Výhodou hotovostní půjčky až do domu je rychlost. Bohužel má i negativum – vysoký příplatek za hotovostní inkaso splátek. Příkladem budiž modelový příklad:

Půjčíte-li si 80 000 Kč na dobu 100 týdnů, zaplatíte:

  • hotovostní varianta – 162 946 Kč
  • bezhotovostní varianta – 115 346 Kč

Rozdíl je 47 600 Kč, což není zanedbatelná částka. Záleží však na tom, jestli peníze potřebujete na ruku, nebo si můžete dovolit čekat 13 dní, než vám Provident Financial uhradí peníze na účet.

Máte zájem? Zažádejte o hotovostní půjčku hned teď!

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.