Bydlení

Nákup a prodej nemovitostí: Férový realitní portál CINCINK vám pomůže

Prodej a nákup nemovitostí se řadí mezi vcelku frekventované záležitosti. Není se čemu divit, vždyť co chvíli se nějaký objekt prodává a stejně tak často někdo potřebuje nové bydlení. Celý proces transakce je ovšem poměrně složitý a spousta lidí se toho bojí. Není se čemu divit, jelikož je všechno spjaté s poměrně složitými právními záležitostmi a samozřejmě i nemalými finančními částkami. Jak všechno zvládnout rychle a efektivně? Za předpokladu, že využijete služeb toho správného partnera. Jednoho vám v následujících řádcích představíme. Předtím se ale podíváme na to, zdali je optimální doba pro prodej nemovitostí?

Je nyní skutečně vhodná doba k prodeji objektů?

Aktuálně se ceny nemovitostí vyšplhaly na vrchol. Především ve velkoměstech jsou nastavené opravdu vysoko. Atraktivní lokality zkrátka zájemce o moderní bydlení neskutečně lákají. Rozhodně ovšem nelze říct, že ceny půjdou takto rychle nahoru i dál. Naopak, předpokládané je zpomalení ekonomiky, takže se počítá s tím, že ceny nemovitostí budou stagnovat, případně půjdou dolů. V každém případě prodej nemovitostí dnes vynese nejvyšší finanční prostředky.

Optimální postup při prodeji bytu

Rozhodně se nevyplatí řešit všechno okolo prodeje nemovitosti svépomocí. Ač může jít třeba jen o prodej bytu s minimálními dispozicemi. Počítat totiž musíte především s tím, že se vaše nabídka musí dostat ke konkrétnímu zájemci. To není tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Naopak, často se prodávající a potenciální kupec nemusejí vůbec setkat. Tím pádem je transakce fakticky nereálná. Dále počítejte také s právními službami, financování a ostatními aspekty. Vše by vám trvalo maximálně dlouho a nejspíše se i prodražilo.

Spolehněte se na férový realitní portál

Možná jste uvažovali o nějakém bazarovém serveru nebo realitní kanceláři. Mnohem lepším řešením je bezesporu férový realitní portálCINCINK. Právě on nabízí spousty služeb jak individuálně jednotlivým osobám, tak i samotným realitním společnostem. Jeho velkou předností je přitom inzerce zdarma. Za vyvěšení inzerátu nezaplatíte ani korunu. Objednat si ale můžete spousty dalších zajímavých služeb. Typické je například profesionální otextování inzerátu, případně nafocení snímků specialistou. CINCINK se prostřednictvím těchto služeb o konkrétního zájemce postará.

A financování nemovitosti? Partnerem tohoto realitního portálu je Komerční banka, takže tyto služby jsou také kompletně zabezpečené. Stejně tak se můžete spolehnout také na právní servis. Budete si moci nechat nemovitost ocenit, případně se sepíše smlouva a prodeji objektu a vyřeší další záležitosti v rámci platné legislativy. Koupě bytu, domu nebo jiného objektu bude rychlá a efektivní.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.