Podnikání

MULTiBiD: Profesionální software pro dražbu nemovitostí. Připravte online akuci snadno a rychle!

Chcete se stát dražebníkem, ale odrazuje vás nezbytná dražební licence? S moderní aukční a dražební platformou MULTiBiD ji získáte za velmi výhodných podmínek. Umožní vám přípravu online aukce, pronajímání virtuální dražební síně, dražbu nemovitostí (případně automobilů a dalších položek) či tvorbu aukce o nejvyšší nabídku kupní ceny nemovitého majetku zapsaného v insolvenčním rejstříku. Tím nejjednodušším způsobem vytvoříte libovolný počet aukčních síní, případně budete profitovat z pronájmu jiným dražitelům. Lákavá představa?

Cenově dostupný, uživatelsky přívětivý

Dražební a aukční systém MULTiBiD si dražitele získal kombinací přehledného uživatelského rozhraní a více než přijatelné ceny. Pomyslně tak otevřel dveře do světa nových příležitostí i těm, kteří doposud naráželi na technickou či finanční bariéru. Systém můžete mít do několika dní k dispozici i vy – na klíč, a tedy bez zbytečných starostí.

Přehledný katalog draženého majetku

Dražebník se systémem získává katalog s majetkem. Jednotlivé položky lze opatřit popisky a fotografiemi, roztřídit do skupin a následně vystavit v rámci dražby či aukce nemovitostí.

V souladu s vyhláškou 18/2014 Sb.

Platforma MULTiBiD zaznamenává veškeré uskutečněné úkony s přesností na milisekundy. V praxi jde o akce učiněné dražitelem, a to včetně chybových úkonů, příklepů a námitek. Log s těmito informacemi je součástí dražebního protokolu a samozřejmě ho mají k dispozici i dražitelé.

Přehled o stavu aukce v reálném čase

Neustálé obnovování stránky s aukcí je díky MULTiBiDu minulostí– systém byl navržen tak, aby veškeré procesy probíhaly na pozadí a dražitelé měli přehled nad aktuálním stavem aukce či dražby nemovitostí v reálném čase.

Resumé? Aukční a dražební systém MULTiBiD umožňuje realizaci virtuálních aukcí a dražeb bez kompromisů. Další informace a možnost registrace najdete na multibid.cz.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.