Podnikání

MotivP pořádá konferenci „Střelba na pohyblivý cíl“

Dění ve světě se neustále zrychluje. Vnímáme to ve všech směrech a své o tom ví i manažeři. Nic není jisté a to, co bylo ještě relativně nedávno v kurzu, obratem skončí v zapomnění. Úspěšní mohou být pouze jedinci, kteří se dokáží přizpůsobit situaci. Lidé, kteří pochopili, že management nemá pevnou půdu pod nohama a podobá se spíše střelbě na pohyblivý cíl. Chcete být v obraze? Na internetu sice najdete spoustu podstatných informací, ale mnohem více jich získáte od erudovaných odborníků. Příležitost dostanete také na konferenci s příhodným názvem „Střelba na pohyblivý cíl“. Pořadatelem je známá vzdělávací a poradenská agentura MotivP.

MotivP každoročně pořádá množství zajímavých konferencí, z nichž mnohé jsou k dispozici online. Na akcích se pravidelně objevují známé osobnosti. Na pozici řečníků se dostal například Andrej Babiš, Karel Janeček, Andrej Kiska a další tváře.

Letošní konference se bude konat 9. června v Praze a zúčastní se jí cca 200 až 300 top manažerů. Seznam řečníků ještě není kompletní a bude postupně zveřejněný na webu agentury. Jedno je ale jisté, účastníci se opět seznámí s inspirativními příběhy úspěšných osobností. Svou účast prozatím potvrdil František Hroník (zakladatel agentury MotivP, zkušený lektor, kouč a odborník na psychologii práce) a Michael Chytrý (odborník na komunikaci a management). Aktuálně se nabízí jedinečná příležitost přihlášení v rámci akce 1+1. Cena zahrnuje občerstvení po celou dobu konání konference.

Účastníci již tradičně dostanou příležitost k rozhovoru s kapacitami z oboru během obědů a Coffee Breaků. Proto jsou přestávky dostatečně dlouhé a propracované. Vždy jim přechází zajímavý program.

Opakování je matka moudrosti. Konference Střelba na pohyblivý cíl se bude konat 9. června 2015 v Praze od 9:00 do 16:45. Vstupenky lze zakoupit online na www.motivp.com.

Přidat komentář

Klikni a přidej komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.